Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapos kapcsolatban szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapos kapcsolatban szoktak születésnapot ünnepelni?

Figyelt kérdés

2019. márc. 8. 09:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#20

Nem értettem félre, tudom, hogy így értetted. Erre írtam azt, amit. Ennél milliószor kínosabb dolgokat kell előbb-utóbb megbeszélni.

2019. márc. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nekem anno szarul esett. Nincsenek barátaim, a családom se nagyon köszönt. Volt egy lány, akivel másfél évig voltunk együtt, pont a születésnapom jöttem vele össze.

Nem is ez a lényeg, mert akkor nem köszöntött, de nem is vártam volna el. Viszont egy évvel később ott mondtam neki 3 nappal korábban hogy lesz a születésnapom, folyamatosan arról szövegeltem és el felejtette.

2019. márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Hát, nem csodálom, ha rosszul esik Neked, főleg, hogy Te is felköszöntötted őt. Szóval szerintem pofátlanság a másikat nem felköszönteni... És nehogy már neked legyen kínos szóba hozni... Vagy viccesen mond neki, hogy annyit csörög a telefonom ma, annyian felköszöntöttek már.. :D
2019. márc. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Este sem köszöntött fel, teljesen elfelejtette. Nem szóltam, de elég rosszul esett.

Nincs családom, max 1-2 köszöntést kaptam viberen barátoktól.

2019. márc. 9. 07:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!