Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a párom vacsorára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a párom vacsorára is elvárja a főtt ételt?

Figyelt kérdés

Munkahelyén ebédel rendesen, de ugye délben. Este hatra ér haza, és ha én valamit ebédre főzök, akkor neki az kell vacsira is.

Vagy ha épp nem főztem, akkor neki össze kell üssek valamit, ami ha nem is kifejezett főtt étel, de meleg (pl tészta öntettel).

Illetve ha csinálok pl 4 csirke alsócombot sütve, akkor abból 3 neki helyben kell, én meg örülök, ha egyet meg bírok enni.

Én nagyon keveset eszek, vacsorára maximum vajas kenyér, ebédre leves, ilyenek.


Szerinte normális, ahogy ő eszik, szerintem meg kicsit sok.

Én úgy nőttem fel, meg volt szabva, mennyi étel van, melyik rész kié, és vacsira már csak egy-egy szelet kenyeret lehetett enni.


2019. márc. 8. 11:57
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Igen, a kicsire gondoltam.
2019. márc. 8. 12:26
 12/33 anonim ***** válasza:
58%
Mert ezt lett belé nevelve és ezt szokta meg , hogy a nő főzz rá. Az újabb gondolkodásúak mint én , nem rinyálnak ilyenért , még meg is főznek maguknak hulla fáradtan akár.
2019. márc. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
73%

"Értékelem, hogy szereti, amit főzök, és nem akar mondjuk inkább rendelni helyette. Anyagilag nem gond, csak amit két napra szántam, az így egy napra elég."


Tegnap ismerted meg, hogy nem tudod mennyit eszik?? Együtt vagytok csak tudod. Akkor meg az alapján kéne főzni.

Mit szeretnél? Mint egy ovist, ennyit ehetsz csokit és nincs tovább?

2019. márc. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, van-e egyébként külön fagyasztószekrényetek, nálam sajnos nem fér el, de ha elférne, én vennék. A szüleimnél nagyon jól jön, hogy van.

Nekem 3 rekesz van, amivel gazdálkodni tudok, de egyedül ez mondjuk elég is. Egy rekeszben szeletelt kenyeret fagyasztok csak, a többiben van minden más.

Jól fagyasztható a pörkölt, a darált húsos húsraguk, a fasírt, a töltött káposzta (csak előkészítve meg kifőzve is), ki akarom próbálni a főzelékeket, azt még nem próbáltam. A túró és a sajt korlátozott ideig, mert azoknak változik az állaguk, a kenyerek több hétig elállnak így.

2019. márc. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
47%

Nem értem a fagyasztózást, egy adag tészta hamarabb kifő, mint amennyi idő alatt kiolvad rendesen egy adag kaja, és friss, nem mirelit.

Még mindig nem egészen értem, hogy ő miért nem tud összeütni magának valamit gyorsan.

Ha továbbra is kiszolgálod, akkor valami kínja úgyis lesz.

2019. márc. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
a tészta pont nem is jó fagyasztva. Miért a tésztán rugózunk amúgy pont?
2019. márc. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
60%

Akkor süss le dupla annyi csirkét, 3 darabon alig van hús.

Én legalább 10-et lesütök és van hozzá kétféle köret és megvan 3 napra (ő visz is belőle melóba)

2019. márc. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
57%
A 8 éves fiam eszik meg 4 alsocombot egy evésre.Szerintem kettotoknek keveset fozol.Anyosom volt ilyen.Nekünk 4 emberre minek 1,5 kg comb vagy szárny.Nekik(2 oreg) bezzeg elég 2db és olcsóbban kijonnek.
2019. márc. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
64%
"amit két napra szántam az így egy napra elég" Tudod, hogy ilyen, tudod, hogy sokat eszik nem zsákbamacska...Ha 4 csirkecomb elfogy egszerre süss ki 8-at és voilá megvan a két napi kaja. Ha anyagilag nem gond, még így is úgy is főzöl szerintem teljesen oké ez így. Azt viszont mondjuk én nem tűrném, hogy elvárja, hogy főzzek neki meleg ételt mindenképpen. Nyilván ha van időm és kedvem megcsinálom, de ez az asszony főzzél nekem kaját mert azt akarok enni téma nem lenne oké. Én azt mondanám neki, ha olyat akarsz enni főzd meg magadnak. Én anyagi szempontból mindig főzök, mert nem engedhetjük meg hogy folyton étkezdében ebédeljünk, meg amúgy is sokkalta jobban főzök mint a melóhelyi menzán, vacsira meg ha a páromnak van valami amit szívesen enne és én is kívánom mecsinálom, de ha én valami egyszerűt ennék megfőzi magának amit akar. Ez nálunk jól működik így.
2019. márc. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg kifejezetten elvárja, vagy csak megszokta, hogy megcsinálod?


Ha valami nem tetszik, beszéljétek meg és találjatok ki valamit, ami mindkettőtök számára elfogadható. Ha nem akarsz ennyit főzni, ne főzz ennyit, majd néha eszik hideget vagy rendel valamit. Ha kicsi az adag és hamar elfogy, készíts nagyobb adagokat.

2019. márc. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!