Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a párom vacsorára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a párom vacsorára is elvárja a főtt ételt?

Figyelt kérdés

Munkahelyén ebédel rendesen, de ugye délben. Este hatra ér haza, és ha én valamit ebédre főzök, akkor neki az kell vacsira is.

Vagy ha épp nem főztem, akkor neki össze kell üssek valamit, ami ha nem is kifejezett főtt étel, de meleg (pl tészta öntettel).

Illetve ha csinálok pl 4 csirke alsócombot sütve, akkor abból 3 neki helyben kell, én meg örülök, ha egyet meg bírok enni.

Én nagyon keveset eszek, vacsorára maximum vajas kenyér, ebédre leves, ilyenek.


Szerinte normális, ahogy ő eszik, szerintem meg kicsit sok.

Én úgy nőttem fel, meg volt szabva, mennyi étel van, melyik rész kié, és vacsira már csak egy-egy szelet kenyeret lehetett enni.


2019. márc. 8. 11:57
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
"Nem vagyok finnyás, bármit megeszek, de a kiolvasztott húsoknak borzasztó az íze meg az állaga." - Akkor valamit nagyon rosszul csinálsz, vagy azok, akik ilyet készítettek neked.
2019. márc. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
"a férfiaknak alapjáraton több kalóriára van szükségük ,így találta ki a természet és kész,ezzel nem tudsz mit csinálni" - Simán többet eszek több férfikollégámnál is, mégsem vagyok túlsúlyos. Nem a nemeken múlik. Én például sportolok munka mellett, ehhez meg kell az energia.
2019. márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ő többet enne, és ezzel nincs is gond. A fiam is 2x enne meleg ételt naponta, de nem kényeztettem el. Így vacsorára, ha melegételt akar enni akkor oldja meg ő saját maga.

Te kevesebbet eszel, akkor kicsit főzz többet, mert tuti nem elég neki a 2 kis combika. Nem lehet kiporciózni az ételt, nem háborús időszakban élsz.

De a helyedben nem kényeztetném el, ha nem főzöl aznap akkor vacsorára oldja meg saját magának. Ha most kiköveteli magának a meleg ételt vacsorára, később sok gond lesz ebből. Fáradt leszel, gyerek miatt lehet nem lesz kedved főzni, este hazamegy és morogni fog, hol a megszokott vacsorája? Ezt akarod magadnak? Most még leállíthatod. Amikor nincs kedved főzni, szólj neki ma nem lesz vacsi, hadd szokjon hozzá. Nagyon sok anya elkényezteti a fiacskáját és mindent alátol, aztán a feleség kap egy csomagot, hadd kinlódjon ő vele és soha semmi nem lesz elég nekik. Fiam van, de soha nem kényeztettem el, pont ezért.

2019. márc. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!