Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lenne a tökélet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a tökéletes kárpótlás azon nők számára, akik ma vérig vannak sértve, mert nem lihegik körbe őket nőnap alkalmából?

Figyelt kérdés
😁
2019. márc. 8. 16:20
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
41%
az étcsokis a legjobb, nem olyan édes
2019. márc. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
20%

Viszont minden nap megkap mindent.

De minek álmodozni, úgysem kelek pénisszel. :(

2019. márc. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
18%
#12: Ki kap meg minden nap mindent? :D
2019. márc. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
81%
Ahelyett hogy itt égeted magad inkább eredj és vegyél anyádnak egy szál virágot.
2019. márc. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
37%
Nekem a tejcsokis Balaton szelet is jöhet. Nem vagyok válogatós :D
2019. márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
48%
kókuszos se rossz amúgy
2019. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
83%
Én nemtudom miért van ennyire hypolva a ez téma...Jelenleg az én életemben sincs senki aki "körbelihegne" ...hát körbelihegem én magam. Egyszerűen örülök annak, hogy ez mégis egy kicsit különlegesebb nap , örülök a napsütésnek, felveszem a kedvenc ruhàmat, veszek magamnak egy sütit :)...meg ilyenek. 25/N
2019. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
41%

Egy könyv ami megmutatja neki, hogy pontosan miről is szól ez és a többi kreált ünnep (nő/férfi/anyák/apák/Valentin/gyereknap)...


Arról, hogy VÁSÁROLJ BALEK! Elég fejenként egy 500 Ft-os szirszar és máris megvan a havi profit. Ma tülekedés volt a boltokban, pár szaros (és túlárazott) gazért.


Az egyetlen szimpatikus pár egy idősebb házaspár voltak ahol egy kaktuszt vett a férj, mert "a felesége is szurkálódik", aki rögtön be is vitt valami poénos találatot, de látszott, hogy mókásan fogják fel.


A többiek meg... Szánalmas! Bunkó munkások akik amúgy "zasszony hozzadmánbe a lóbányaitot, mer különben kapod a nyakast csak úgy recseg" stílusban vannak, ma hű de nagy gavallérok lettek. Röhej. Esti szex kipipálva tahóéknál.


Értelmiségi fazon aki a szeretőjével jön virágot venni a feleségének, soviniszta öregúr aki ilyenkor nagyon nőpárti lesz, vén kéjenc aki pár fogdosást remél mikor minden nőt felköszönt.


Röhejes ünnepek toplista:


1.Húsvét (a locsolás része)

2.Valentin-nap

3.Nő/Férfinap

4.Gyereknap

5.Pünkösd

2019. márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
67%
#18: 1-10-es skálán hányszor 100-ason vagy megkeseredve? :O
2019. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
50%

#19


Aha. Szóval, ha nem vagyok elragadtatva ezektől a kreált ünnepektől (egyiktől sem) ami már szinte kezdetektől kizárólag a vásárlásról és a marketingről szól, akkor biztos én vagyok a megkeseredett gonosz ember, és bezzeg de jó kis ünnepek ezek (élen a karácsonnyal, amin ha tényleg a "szeretet" számítana akkor nem lenne ajándékozás, különösen nem ilyen szinten kiemelten) és jó ez így.


...?

2019. márc. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!