Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lenne a tökélet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a tökéletes kárpótlás azon nők számára, akik ma vérig vannak sértve, mert nem lihegik körbe őket nőnap alkalmából?

Figyelt kérdés
😁
2019. márc. 8. 16:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
29%
#20: Ha csak a pénzt és a kreált marketinget látod a dolog mögött, akkor igen.
2019. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
55%

#21


Nem "csak", de ha 80% ilyenkor agyhalott zombiként vásárol, "mert így illik" és a maradék 364 napban pont leszarja az adott napon "ünnepelt" réteget, annak mi értelme van? Ja, lehet mutogatni meg hősködni.


Ja, a "Munka ünnepe" lemaradt, na az az igazi nevetséges ünnep. Kedvencem mikor az örök léhűtők mennek ki "ünnepelni" :D



Jó lenne, ha a sok felszínes ökörséget le lehetne már hántani. Akkor jók lennének az ünnepek, boltok meg vásárlás-mánia nélkül. Úgysem az a lényeg, nemigaz? Vagy mégiscsak? A karácsonykor is elég lenne egy vacsora, esetleg néhány dísz... Neeem, helyette költsünk el egy egész fizetést, "mert így illik" vagy ilyesmi.

2019. márc. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
84%
#22: Amikor az emberek többségére ráhúzza valaki, hogy csak bizonyos ünnepekkor csinálják ezt meg azt, az jellemzően tényleg a megkeseredett emberek szövege.
2019. márc. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
36%

#23


Jó, de a többségre attól még igaz. Most komolyan elhiszed, hogy minden szép és jó mindenhol? Ugyan már. Nem lehetsz ennyire naiv.


A kiábrándító rész mindig nagy előadás UTÁN van. Mikor elmennek a vendégek. Mikor legördül a függöny. Utána már nem olyan szép, mint amíg tartott a kamuparádé.

2019. márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon rsszul esik, hogy csak a férjem köszöntött fel nőnap alkalmából. Az exem, aki meg még mindíg szerelmes belém, arra se képes, hogy írjon egy sort!
2019. márc. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
#24: Ez nem naivság és nem kiábrándító. Én pl. adtam ajándékot ünnepekkor azoknak, akikről épp szó volt, ettől függetlenül a hétköznapokban is foglalkoztam velük. Problémák persze voltak olykor, de ez az élettel jár.
2019. márc. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

#25


Elmúltak az érzelmei. Van ilyen na. Egyébként meg mit epekedjen egy olyan nő után, aki mással kötött házasságot? Ennek mi az értelme? 44 évesen nekem ez nem felfogható kategória.

Ja, mondjuk engem is felköszöntött a régi exem.Ennek se sok értelmét látom, de tisztában vagyok a hátsó szándékával. Na az nem lesz. :D

2019. márc. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
6%
Egy kék eres méteres.
2019. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
75%
Semmi. Szerintem sokan örülnek is neki, hogy nincs ilyen mézes-mázas-nyálas emberke a környezetükben, aki épp ma (de csak ma) gondol rá...
2019. márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
52%
#18-as, ne vegyél soha senkinek semmit, azt' meglátod mit kapsz vissza. De minek mondom én ezt, kipróbáltad már ezt a verziót is, érződni negatív eredménynek. Ja de nálad ez a pozitív hogy elkeseredj.
2019. márc. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!