Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszik?

Figyelt kérdés

Van egy friss párkapcsolatom.Az exem akivel lassan 2 éve szakítottunk, és akit 5 hónapja nem is láttam, virágot küldött nekem. Persze ezt közöltem is vele, nem akartam cirkuszt. Szóval mivel a virág nagyon tetszett, így feltettem fészre. Az exemmel nem vettem fel a kapcsolatot.

Erre most a párom haragszik, meg azt mondta ezek után direkt nem köszöntött nőnapra mert az ex meg igen. De nem hiszek neki... Hiszen Valentin-napra se köszöntött, de én őt igen. Legszívesebben szakítanék vele, hiszen rosszul esett hogy nem köszöntött, amúgy még soha nem köszöntött férfi párkapcsolatban nőnapon. Szeretem őt, de úgy érzem nem vagyok fontos neki. Ráadásul nőnap előtt volt a nevnapja, én arra is köszöntöttem. Nekem hónap végén lesz a szülinapom. Várjam meg hogy mi lesz, vagy halott ügy ez már? :(


24/N


2019. márc. 9. 03:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Jogosan haragszik. Amugy sem ertem miert kell minden fingást facere feltenni... De ok, valaki tobbet, mashogy hasznalja az oldalt az oké. De h mellettem egy ferfi az extöl kapott dolgokat posztolgassa.... Nö vagyok, de én lapátra raknám. A névnap egész más, mint a valenrin napi pénzgyár... Ha szulinapodon nem koszont, az már gáz.
2019. márc. 9. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Igen, én is megharagudnék. Miért volt szükséges közszemlére tenni az ex virágát? Ez olyan megalázó. Oké, én is sajnálnám kidobni és ezért megtartanám, de fészre biztosan nem raknám ki.
2019. márc. 9. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Jogosan haragszik.
2019. márc. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Miért kellett az EX virágát feltenni a fb-ra? Lehet, hogy kevésbé lett volna irritáló a pasidnak, de igy!?


Igen, jogosan haragszik.

Fordítsd meg a helyzetet. Te ilyenkor hogy reagálnál? Mit gondolnál?


Facebook függő vagy.

2019. márc. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Itt elsősorban te vagy a hülye.
2019. márc. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Egy teaskanna erzelmi szintjen allsz. İlyen pofatlan gusztustalan modon megalazod a parodat mindenki elott tudatosan, aztan meg arrol nyavalyogsz, hogy szerinted nem vagy fontos neki. Igen, halott ügy. De nem miatta.
2019. márc. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Hibát hibára halmozol.

-Az ex nem tudja ,hol a helye. Virág küldés több ezer ft alaphangon.

Nem annyi mint a kollégáktól egy muszáj rózsa.

-Exed rád hajtott,a kép kirakással jelezted nyitva a kapu.

-Ezzel hagytad az exed lekutyázza a mostani pasid.

-Megtartottad a csokrot...Ezt félig megértem a te szemszögedből. Nőként igényed van rá. De hogy ezt az igényt nem tudjátok lekommunikálni .....

2019. márc. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Igen, egy idióta vagy. Ha tetszik a virág, minimum azt kamuztam volna a páromnak, hogy céges ajándék, olyan szép, de amúgy nem jelent semmit. Kirakom az asztalra vagy vmi és kész. Az exnek megköszönöm, de mondanám, hogy ezt kérlek hanyagoljuk a jövőben.


Rohadtul megalázó az exedtől kapott virágot az orra alá dörgölni ilyen mértékben.


27N

2019. márc. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem mind hülyék vagytok.


Az exed minek küld virágot? Ha küld, minek osztod meg a világgal, hogy milyen rendes tőle? A jelenlegi barátodat miért nem érdekli, hogy fontos neked bizonyos nap(ok)? Téged miért nem érdekel, hogy mit gondol a barátod egy ilyen virágos-posztos akcióról? Hogy lehet, hogy mindig olyan tahókkal vagy, aki semmilyen napon nem köszönt?


Egyébként, ha az exed sem köszöntött, amikor együtt voltatok, akkor mi az anyjának kezdi el, miután szakítottatok?

2019. márc. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem szakíts, okosabb csajt érdemel a párod.
2019. márc. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!