Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőd balettre akarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőd balettre akarna járni, de duci, lebeszélnéd?

Figyelt kérdés

Na jó, egy átlag nőhöz képest nem vagyok duci, de egy igazi balerinához képest igen.

Csak imádom a balettet gyerekkorom óta, és nemrég megtudtam, hogy a városunkban járhatnak felnőttek is teljesen kezdő szintről hobbiból. Persze sosem fogok megtanulni spiccre állni, és csak az alap mozdulatokat tanítják (semmi ugrás, semmi spárga), tehát inkább sport, mint művészet.

Viszont a párom finoman ugyan, de megpróbált lebeszélni, hogy biztos van olyan sport, amihez megvannak az adottságaim (bár kétlem, hogy a nagymellű, nem vékony nők számára van bármi, ami ideális), inkább olyan irányba kéne keresgélni, a balett nem az én műfajom.


Jó, legalább finoman próbálkozik. Anno a szüleim eléggé letorkoltak, mikor gyerekként (először 4 évesen, majd 12 éves koromig rendszeresen), hogy a balerináknak nincs ekkora valaguk, mert meg se bírná emelni őket a partner.


2019. márc. 11. 11:21
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
81%
Nem tartanálak vissza, imádod, a hobbid, nem tök mindegy mennyi centivel vagy "vastagabb" egy profi balerinánál? Nekik az a főállásuk, abból élnek, neked ez a hobbid. Felesleges a centiket méricskélni élsportolókhoz, hivatásosokhoz (mert ők élsportolók, még ha művészeti ágon is).
2019. márc. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez elég érdekes hozzáállás. Én biztos nem foglalkoznék a megjegyzésekkel.
2019. márc. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
84%
Párod egy tapló. Menj el, csináld, leld benne örömed, akinek meg nem tetszik, kinyalhatja. Igen, a "kedves" párod is...
2019. márc. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
88%

De most te fogsz balettozni vagy ok?:D


Szrd mar le mit mondanak!! Reg ezt kellett volna tenned. A baratomnak meg megmondanam, hogy szerintem egy parkapcsolatban nem lehuzni kell a masikat hanem tamogatni, es egy hobbihoz miert azt emlegeti hogy nem jo hozza az alkatod? Vagy nem tudtok rendesen kommunikalni? Eszem fszom megall mondjuk neha hogy egyes parok mennyire nem kepesek a dolgaikat megbeszelni.

2019. márc. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
85%

Hát jó nagy paraszt párod...

A mozgás csak és kizárólag abban az esetben függ alkattól, ha kárt okoznál vele magadnak az adott állapotodban. De ez az extrém kövér embereknél van, mert az a hatalmas plusz súly nagyon durván terheli az ízületeiket, ezért kiemelten fontos a megfelelő mozgásforma megtalálása. Te nem vagy kövér. Innentől kezdve olyan sportot űzöl, amilyet kedved szottyan.

A balett pedig maximum profi szinten szól a gebékről (már bocsánat). Sok nőt ismerek, aki balettozik, vagy balettozott, és egyik sem egy nádszál alkat (nem is voltak soha), nyilván emiatt nem is lett belőlük profi, de nem is akartak azok lenni, nem olyan áron, amivel lehettek volna. Ellenben a mozgásuk gyönyörű, és magával ragadó.

Úgyhogy párod elmehet a... Nyugodtan fogj bele!

A spiccre állás, spárga, ugrások pedig nem olyan ördögtől valók, hogy kibúvót kelljen rájuk keresned. Simán állok a spiccemen, megvannak az alap spárgáim (2 haránt + az angol, az állóhoz még szenvedni kell kicsit), és 1-2 alap balett ugrást is meg tudok csinálni, pedig soha nem balettoztam komolyabban, csak 1-2 kezdő órát vettem, most pedig más sportot űzök, ahova azért jól jönnek ezek a képességek is.

2019. márc. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
87%

Én pl 180 magas vagyok és súlyemelésre járok. Nem nőies sportág és a pici lányok jók benne. Mégis imádom, a hobbim és pont le.szarom a véleményeket, hogy "nem nőies", meg "mekkora batár állat akarok lenni", meg "biztos túl izmos leszek tőle".

Nyilván nincs ilyen célom, hogy profi sportoló legyek, mert irreális. De magamnak kihívás, fejlődök benne mind fizikálisan é mentálisan is.

Ajánlom, hogy te is ezt tedd, vastagon kakild le a véleményeket és iratkozz be! :)

2019. márc. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
67%
Én támogatnám.
2019. márc. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
En 172 centi vagyok, 65/66-95 aranyokkal, es altalaban ram szoktak szolni, hogy egyek mar, tul vekony vagyok, piszkafa vagyok, beteg vagyok stb. Szoval 1-2 plusz centivel nem hiszem, hogy te olyan hu de molett lany lennel, de meg csak "molettke" kozeleben sem vagy. Itt a pasival van a baj, nem veled.
2019. márc. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkori álmod! Még szép, hogy támogatnálak! Menj! Próbáld, csináld és boldogan telnek a napjaid! Mi lehet ennél fontosabb a páromban, hogy azt csinálja amit szeret, és még boldog is lesz!
2019. márc. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

"Menj


El


Balettozni


Senkinek


Nem


Ártassz


Vele" :D


Inkább a szülei voltak már elnézést tuskók...ha a gyerek valaga nagy szerintük(uh), akkor figyeljenek rá oda, írassák be valahová.

Nemhiába írtad oda ezt, főképp a szüleid gyökér hozzáállása fáj neked. :/


Próbáld ki, ha nem jön be akkor bármikor abbahagyhatod, nem is értem ezt a parázást a családod részéről.

2019. márc. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!