Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőd balettre akarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőd balettre akarna járni, de duci, lebeszélnéd?

Figyelt kérdés

Na jó, egy átlag nőhöz képest nem vagyok duci, de egy igazi balerinához képest igen.

Csak imádom a balettet gyerekkorom óta, és nemrég megtudtam, hogy a városunkban járhatnak felnőttek is teljesen kezdő szintről hobbiból. Persze sosem fogok megtanulni spiccre állni, és csak az alap mozdulatokat tanítják (semmi ugrás, semmi spárga), tehát inkább sport, mint művészet.

Viszont a párom finoman ugyan, de megpróbált lebeszélni, hogy biztos van olyan sport, amihez megvannak az adottságaim (bár kétlem, hogy a nagymellű, nem vékony nők számára van bármi, ami ideális), inkább olyan irányba kéne keresgélni, a balett nem az én műfajom.


Jó, legalább finoman próbálkozik. Anno a szüleim eléggé letorkoltak, mikor gyerekként (először 4 évesen, majd 12 éves koromig rendszeresen), hogy a balerináknak nincs ekkora valaguk, mert meg se bírná emelni őket a partner.


2019. márc. 11. 11:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez bunkóság,pont hogy csináld.Hobbi.Ha azzal foglalkozol szabadidődben,amivel szeretnél az Neked tesz a legjobbat!Ne hagyd,hogy a barátod vagy a családod lebeszéljen!
2019. márc. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a párodnak, hogy tisztában vagy vele, hogy nem profi balerina alkatod van, tehát ne féljen, emiatt nem fogsz csalódni, de ez már egy régi álmod és szeretnéd magad kipróbálni benne. Nyugtasd meg, hogy majd ha nem jön be, abbahagyod. Esetleg kérdezd meg, hogy miért próbált lebeszélni róla - hiszen neki azért annyira nem befolyásolja az életét, hogy te hetente egyszer kétszer két órára éppen balettozol, vagy mondjuk zumbázol valahol.
2019. márc. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam 1 évet, fiatal fel őttként. Nekem nem a súlyom volt az akakdály, hanem a hajlékonyságom. Ezen nyilván lehet javítani, sikerült is, de közelébe sem értem egy alapból hajlékony lányhoz.

A lényeg: a csoportban voltak kifejezettem duci lányok is. A balett tanár imádta őket (férfi volt)

2019. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Menj el, senki másnak nincs köze hozzá. Nem fellépni akarsz, csak mozogni.
2019. márc. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
74%

"Na jó, egy átlag nőhöz képest nem vagyok duci, de egy igazi balerinához képest igen."


Egy gyerek testalkatú csajhoz képest ki nem az?

2019. márc. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
A 18. válaszolóval egyet értek. Szerintem sem vagy te olyan duci lány mint azt állítod. Azt mondod a súlyod az egészséges határon belül van. Akkor hol vagy te duci? Ezt az egészet a szüleid meg a pasid tukmálja beléd hogy te igen is dagi vagy ne menj balettra.
2019. márc. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Ez baromság! A szüleid meg a barátod is hülyeségeket beszélnek...


A felnott balett nem azt jelenti, hogy egy társulat tagja leszel, fellépéseid sem lesznek, hanem egyfajta sport es lelki feltöltődés. Amugy a spiccet is meg lehet tanulni par ev alatt. En is jártam, pedig en sem vagyok balerina alkat.

Megjegyzem irtó jo alakformáló, csomót lehet fogyni vele. Szoval ne adj a tudatlanok beszólásaira! 😉😊

2019. márc. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

szerintem nem gyoker a parod, ahogy te is irtad, finoman rakerdezett, ezen nem kell megsertodnod, ebben benne van az is, hogy nem ellenzi es elfogadja a dontesedet, csak szerinte nem illik hozzad ez a "sport"? ne neheztelj a parodra emiatt, akik kozel allnak hozzank erzekenyebbek vagyunk arra amit mondanak, de ok ilyen szempontbol nehez helyzetben vannak, mert probalnak oszintek lenni, de ha mindent magadra veszel akkor fel kell adniuk az oszinteseget.

bocs nem akartam offolni, de ezt is fontosnak tartottam.

szoval szerintem hobbibol teljesen oke. es ahogy kivettem baratod is elfogadna, csak mas sportot jobban hozzad illonek tartana

2019. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Mintha lenne bármilyen tétje, ha ott kiderülne hogy nem tetszik, vagy (persze ezt csak úgy mondom, nem igaz) tényleg nincs meg az alakod hozzá.


Menj, próbáld ki, érezd jól magad.


A balett ugyan nem az én világom, de nagyon menőnek tartok mindenkit, aki ezt a sportot űzi ;)

Tisztában vagyok vele, hogy komoly fizikai tevékenység, nem csak tütüben ugrálás.


Amúgy ha az volt a bajuk a szüleidnek, hogy duci vagy, akkor pláne jó lett volna ha beíratnak, nem értem...


Lehet csak fizetni nem akartak, ezért ez volt a kifogás.

2019. márc. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!