Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 11 év után furcsa érzések más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 év után furcsa érzések más férfi iránt, másnak volt ilyen?

Figyelt kérdés

11 éve vagyunk együtt élettársammal, és még mindig szeretem, csodálom, megdobogtatja a szívemet.

Azt hittem soha nem fog ilyen történni.

Egy ismerős férfi (sajnos egy munkahelyen dolgozunk, nemrég kezdett) iránt kezdtem el érezni valamit és ez megijeszt.

Csalódtam magamban.

Nyilván nem fog semmi történni, mert nem fogok semmit lépni/valószínű a férfi semmit nem érez irántam, bár érdeklődő, és kérdezget mindenről, ha összefutunk.

Ilyenkor próbálok ridegebb, távolságtartóbb lenni.

Nem keresem a társaságát, próbálom kerülni.

De ha meglátom, hasonlót érzek, mint amikor az élettársammal összeismerkedtünk,

teljesen izgalomba hoz.

Pedig nem is a zsánerem, sőt egyik kolléga a "csúnya" jelzővel illette.

Én meg akárhányszor meglátom valami újabb szép vonást fedezek fel rajta.


Lehet az is közrejátszik, hogy élettársammal mostanában leredukálódtak a közös tevékenységek az esti filmnézésre és közös vacsorára (pedig ezerszer kértem, hogy csináljunk már valami mást is, kirándulás, esti séta vagy amit ő szeret stb). Beszélgetni jókat beszélgetünk, de egyre érdektelenebb, azt érzem nem vonzódik úgy hozzám.



Másnak volt ilyen, hogyan kezelte a dolgot? Elmúlt szépen lassan (mint általában az ilyen plátói fellángolások, hiszen alig ismerem)?


Köszönöm a választ!


2019. márc. 11. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Igen,volt és lesz is mèg szerintem. De sose csqlnâm meg csak fantàziâtok,illetve nàlam ez egyoldalú.
2019. márc. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elhanyagol a párod, azért tudja felkelteni más férfi a figyelmedet.

Próbáld megbeszélni a pároddal a helyzetet. Még nem történt semmi durva, ezt még helyre lehet hozni.

2019. márc. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kicsit megnyugodtam.

2019. márc. 11. 16:50
 4/4 anonim válasza:
A közös programok, és a romantikus pillanatok hiánya miatt elhanyagoltnak érezheted magad, hiába is igyekszel ez ellen tenni, ahogy azt írtad. (séták, programok felajánlása) Most az miatt érzed ezt, mert valaki foglalkozik veled, és ebből bármi lehet. Lehet egy szimpla munkahelyi barátság, lehet, hogy valami más. Az, hogy tompuljanak az érzéseid a munkatársad iránt, a párodnak is tennie kell érte :)
2019. márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!