Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Részegen buliba táncolt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen buliba táncolt egy csajjal és lebukott. Állitólag nem történt több. Vajon hazudik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Parom elszokott jarni a fiúkkal,eddig megbiztam benne,mindig hivott ha kesobb jott haza. Most viszont nem jelentkezett kesobb jon vagy barmi.Hajnalban hivott indul haza.Haza ert szoksasosnal jobb kedve volt,aminek orultem de mondtam neki maskor irjon ne izguljak mi van vele.

-Masnap nyugisan bujosan telt a nap..El is meselte majdnem elhagyta a jeggyurujet es ugy vette valaki fel neki a foldrol. (Jegyesek vagyunk)

miutan egymas mellett fekve epp jott egy uzenete egy csajtol.

-Hogy edike voltal,imadtam az illatod stb.Utana kerdojelek mert a parom nem valaszolt neki. Ezutan miutan mar lebukott elmeselt egy storyt. Amit probalok elhinni de nehez!

Állitolag nagyon jol erezte magat, karaokizott es oda ment hozza egy csaj, akivel beszelgettek tancoltak maaaajd mikor mar erezte hogy ,,uristen mit csinal,, mutatta a gyurujet hogy jegyben jar es eljott azonnal mikor mar erezte tobb kezd lenni.

Ez az ő storya. Probalok bizni benne de azota is porgetem es porgetem. Mint no nekem ez nagyon rosszul esett, ugy h le is bukott es nem mondta el (mert nem merte) az a baj nem tudom elhinni hogy csak ennyi tortent.


Ferfi szemmel? Noi szemmel? Szerintetek?

Csak o tudjatja mi volt.

Miutan atbeszeltuk a dolgot es nem dobtam ki. Kerdezte meg a nyaron hozza megyek e. Azt mondtam 2.is hogy igen. Azota is eszembe jut hogy mi lehetett. Volt e csok vagy barmi mas.......


2019. márc. 14. 08:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha azt irta, hogy milyen jo illata volt akkor ott mar tuti volt egy kis osszemelegedes, osszesimulas, mert amugy nem tudna. Es igen tancoltak de ha "nirmalisan" tancoltak volna akkor nem erezte volna az illatat(szerintem).

Nem volt semmi, es jelezte, hogy jegyben jar, de azert meg a teloszamat megadta? Vicc. Valami hasonlo helyzetben vagyok en is ugyhogy tudom milyen nehez amikor nem tudsz bizni, de ez a sztori tobb sebbol is verzik. Szedd ossze a gondolataidat, kerdeseidet, uljetek le es hajra. Ugyis eszreveszed ha hazudik es akkor talalja ki a random valaszokat.

2019. márc. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Tuti nem mondta el az igazságot, volt ott több is. :( Főleg egy ilyen üzenet után...
2019. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!