Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan embereket, akik szégyellik a párjuk előtt a körülményeket ahogyan a szüleik laknak?

Figyelt kérdés
2019. márc. 14. 10:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Ezért érdemes az értékrendedet úgy formálni, hogy empatikus, segítőkész, farmer-pulcsis, hétköznapi nőkkel(!) ismerkedj, nem pedig rinyáló, fintorgó (stb.) plázalibákkal.
2019. márc. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Már a farmer pulcsisok előtt is szégyellik, mert mindenhonnan ez jön hogy a nők anyagiasak, már arra is gyanakvóan néznek aki soha nem adott okot semmi gyanakvásra.
2019. márc. 14. 10:42
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
én a szüleimet is szégyellem nem csak azt ahogy élnek :D mi ebben olyan meglepő? persze hogy vannak
2019. márc. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért rossz ha szégyelli valaki, mert akkor nem avatja be a párját a gondokba, és a szüleivel kapcsolatos szerveznivalók tabutémának számítanak. Vagy nálatok ez nem okoz problámát?
2019. márc. 14. 10:46
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Amikor ilyen olcsó bolvárra támaszkodva formálod a felnőtt személyiségedet "mindenhonnan ez jön": férfinak érzed magad és úgy érzed, hogy a komolyabb, empatikus, szerény nők téged férfias gondolkodásúnak látnak? Csak egy költői kérdés, nem szükséges válaszolni, de érdemes elgondolkodni.37N.
2019. márc. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
*bulvár
2019. márc. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Èn is ilyen voltam egy ideig.

Falu-nagy hàz, de hiàba van benn furdoszoba stb (vannak videkek, ahol ez a mai napig nagy szo)csempe sehol, alul a csupasz beton stb.

Egesz gyerek/kamaszkorom ezt szegyellve telt. Aztan tulleptem ezen, mert rajottem, hogy az, hogy nincsenek meg ezek nem dontes, hanem anyagiak kerdese.


Egyik exem csaladja nagyon gazdag-csak az egyik szulo bevetele naluk annyi, mint az en szuleim+en jovedelmunk egyutt.

Hatalmas haz, antik butorok stb, de pl a konyhaban szo szerint fekete a padlo az olaj/beleragadt mocsok kombinaciotol. Mosogatas helyett vettek uj keszletez, a koszos meg rohad a mosogatoban.

A kad fekete, az agynemube, amit kaptam, nem mertem belefekudni.


Amugy, a nagy szerelmem szuleinel pl furdoszoba van a hazban de wc nincs, csak a pottyantos a kart vegeben.

Nem a legkellemesebb azt hasznalni, de az ember kibirja azt a havi 1-1 alkalmat.

2019. márc. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nő vagyok és a párom szégyelli a szülei körülményeit hosszú évek óta. Talán nem is előttem szégyelli hanem az én szüleim és testvéreim előtt.
2019. márc. 14. 10:51
 9/13 A kérdező kommentje:
Ráadásul ilyenkor nemcsak a körülményeket szégyelli hanem azt is ahogyan a szülei vele bánnak. De ennek ellenére érzelmileg nagy szüksége lenne rájuk.
2019. márc. 14. 11:02
 10/13 A kérdező kommentje:

7-es, köszi a választ.

Lehet hogy a exed meg a nagy koszt szégyellte a szüleinél, az még az anyagi körülményeknél is kellemetlenebb gyerekként. De az ő szülei ha tehetősek, egy takarítónővel megoldhatták volna a problémát.

2019. márc. 14. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!