Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én vagyok a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a rossz barátnő? A pàrom szerint csak a baj van velem. Nagyon megköszönném ha kapnék rendes válaszokat. Rettenetesen magam alatt vagyok (többi lent)

Figyelt kérdés
A helyzet a következõ 19évesek vagyunk, és két éve kapcsolatban. 1évig ha voltak is vitáink akkor tudtuk kezelni. De elkezdett inni cigizni más ruhákba járni máshogy beszélni. A cigivel semmi bajom nem volt az ivással se nagyon, csak akkor amikor a munkahelyére nem tudott bemenni majdnem kirúgták. Nehéz családi körülmények között nõtt fel! Mindig ott voltam mellette, és tàmogattam. Mindene a pénz kicsi koràban semmit se kaphatott meg. Én nem vagyok az a lány aki arra menne, hogy a pasinak mennyi pénz van a zsebébe. Nem lakunk még együtt keresgélünk lakást. Nekem több a fizetésem, de magamra alig költök. Mindent megjegyzek amire szüksége van pl megyünk a boltba meglát valamit másnap megy a munkába leszaladok a boltba megveszem. Vagy ruhát boxzsákot akar bármi amit mon megadom Minden kívánságát lesem. Azt állítja az életben ha nincs pénzed akkor soha nem lehetsz boldog még ha van is melletted valaki. Alig látja mit teszek érte. Habár nem lakunk együtt fõzök átugrom a saját munkám után megteszem amire kér. Elengedem a haverokkal bulizni. Gondoskodom róla szeretem õt programokra gyűjtök, és csinálok. Pl kirándulás stb már mióta mondom neki szeretnék elmenni biliárdozni. Azt mondta elmegyünk, majd elment a haverjaival. Nem figyel oda rám nem érzem szeretne. 1évig minden más volt, nem tudom miért változott meg ennyire. Nekem semmi se változott elhalmozom bókókkal az összes jóval. Állandóan lányokkal van, írkál bókol másnak. Élvezi ha többnek is tetszik. Tudom ezt azért csinálja mert nincs önbizalma, hiába mondom neki milyen jó! Nem elég! Nálam nem egyszer próbálkoztak be, de nem hagytam magam. Foggalmam sincs mit tehetnék. A szeretkezéseink rendszeresek, de nem figyel arra több puszit csókot ölelést szeretnék! Multkot mikor otthon volt az egész családja a fürdõszobába szeretkeztünk, de én nem mondanám annak mert közbe nem ölelt meg, a végén se csókolt meg. Felöltözött ott hagyott, és kiment. Ez a jelenet úgy bele égett az emlélkezetembe, hogy nem tudom kitörõlni. Nem kérdezett semmit jó volt? Összes se bújtunk. Nekem õ az elsõ mindenben! Mondtam a 2év alatt vagy 2x szakítani akarok, mindig csúnyán beszélt de vissza könyörögte magát. Most nem azt mondtam szakítani szeretnék csak megállapítottam nem figyel rám. Egy nagyon fontos eseményre mentem, nagyon izgultam és vártam. Leukémiás gyerekeknek mentem mesét olvasni. Neki is elolvastam elõtte és nem mondott semmit, csak, hogy neki nem lenne szíve ehhez. Elfelejtette az egészet nem kérdezte hogy éltem meg milyen volt Tegnap írt nekem egy régi osztalytársam, hogy együtt vagyok e a párommal. Mondtam magam se tudom, de szeretjük egymást. Erre azt mondta egyre többet látja a párom, mindig is irigy volt rám, és szeretne vele egy éjjszakát tölteni. Benne lenne - e felvázoltam a csajnak a dolgokat. Erre másnap látom ismerõsök facebookon. A párom rengeteg szünetet kért a kapcsolatunk során mindig vártam és szenvedtem. Azt mondta nincs értelme a kapcsolatunknak, hogy szeretném megváltoztatni és belekötök abba hogy szeret. De hisz ez lenne a szeretet? Nem akarom megváltoztatni, csak a régi énje hiányzik aki mindig figyelt ódadó volt. Azt mondja ezek a bajai velem: mindig többet akarok, felhozom a múltat pl mikor mondta szünetet akar és várjak rá azt mondtam ekkor és ekkor is vártam. Megsértõdöm a viccein pl az idegességtõl 4kilót fogytam, az egyik szünet alkalmával nem direkt, azt mondta ha meglátszik amikor levetkõzök nagy bajok lesznek. Ha kérem jöjjön elém a munkába nem mindig teszi meg én megyek elé. Régen ez a kísérõs dolog se így volt Nem tudom én vagyok rossz barátnõ?
2019. márc. 15. 08:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy rossz barátnő, viszont szörnyen megalázod magad és úgy is bánik veled, mint a kutyájával, lehet azzal is szebben bánna...

Szörnyen kihasznál, gyakorlatilag ott csal meg, ahol tud, asszisztálsz hozzá a jámbor lelkeddel.


Voltam én is ilyen fiatalabbként. Ebbe annyira tönkre fogsz menni, ha nem lépsz ki... Csak reménykedni tudok, hogy komolyan veszed ezeket a válaszokat itt és kilépsz.

Halál komolyan mondom, ha ép lélekkel és pszichével akarsz élni, szakítanod kell!!!!!!!!


30N

2019. márc. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Fél karom odaadnám ha egy ilyen angyal lenne az életemben, egy ilyen senkiházi paraszt meg miket művel. ...fhuuu jól indul a hétfő reggel :D


Szerintem nárcisztikus a srác. A narcisztikus emberek ismérvei egy kapcsolatban, hogy eleinte olyan mint egy lányregény. Azt érzed ő a nagy ő, hogy fontos vagy, hogy megtaláltad a másik feled. Aztán jön az a rész amit irtal. Nem mostanaban valtozott meg. Az elmult első év volt az álarc amit azert vett fel hogy beleszeress. Ez az igazi oldala, a mostani. Vedd számba mi fogott meg benne anno és keress olyan szitukat mikor olyannak is mutatta magát. Kivancsi vagyok meddig jutsz a szamolasban.


Plusz ha ugy érzed hogy ha elhagynad nem találnál jobbat.... az baj. Egeszseges parkapcsolatban tisztaban vagy minden percben hogy lenne jobb, szebb, okosabb, de neked o a tokeletes :(


Persze ad ő is, mikor épp elbizonytalanodsz, ad egy kis morzsát (reményt hogy még fájóbb legyen) hogy azért ott maradj.


És termeszetesen szép lassan leépít és elbizonytalanít. (Lasd a kerdesed) Nemtudom annak idején baratok v szülők mondták-e hogy legyen eszed ne menj bele ebbe a kapcsolatba/hagyd ott. Na ők nem voltak szerelmesek. :(


Legszörnyűbb, ha vele vesztetted el, mert sajnos legtöbb nő esetében az első partner lesz az ideál, a mérce és sok éven át csak őt keresik mindenkiben. Ez az igazi tragédia.


Igazából mindketten hibásak vagytok, te sokat adsz egy szó nélkül o meg elveszi egy szó nélkül. Pont. De ezen lehet valtoztatni es kell is nagyon gyorsan.


Minden pszichologus azt javasolja, hogy hagyd ott és menekulj.


Ha klasszik narci akkor eleinte kapar mert a jelenlegi eletenek alapja Te vagy. Ezzel tisztaban van. Újra felveszi azt az énjét mikor beleszerettél. Ne higyj neki! Utána el fog hordani mindennek, barátok, kozos ismerosok előtt eloadja h milyen szivtelen vagy, elhagytad pedig o mit megtett. Hogyha erre visszakerned magad nagy kegyesen visszafogadna.


A kapcsolat alapja az önzőség, hogy még a "párod" sem fontos annyira, hogy az idegtől elkedj fogyni. Lehessen tisztelni Téged, mint erős és független nőt. Hidd el, az az igazán vonzó egy normális férfinak. Szoritok. Hagyd ott, menekulj. Szörnyű lesz. De bird ki. És beszelgess ha más nem pszichologussal. El sem hinnéd hány ilyen van.

2019. márc. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogok regényt írni,de annyit elmondhatok,hogy te ennél többet érsz és többet is érdemelsz.Ott van a világban egy rendes férfi,aki szeret és hűséges,de az nem a barátod.Írd meg mi volt és sok sikert <3
2019. márc. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Huh nem tudom elmondani mennyire hálás vagyok ennek a sok- sok embernek, igen nem láttam be soha de valóban nárcisztikus.!! Csupa segítõ szándékú emberek írtak, akik csak szeretnék felnyitni a szemem. Hát sikerült! Szakítottam vele mindent megígért így lesz úgy lesz, de nem szabad ebbe újra belesétálnom. Nagyon remélem nem török meg, de ha igen csak elolvasom ezeket.
2019. márc. 18. 19:47
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Kitartást Kérdező!! Ha elgyengülsz, gyere ide vissza, olvasd el újra és újra, vagy írj, hogy szar.ul vagy és írunk. De nehogy visszamenj!
2019. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Te egy fantasztikus, jólelkű csaj vagy, kérdező. Jön majd egy srác, aki a tenyerén fog hordozni, ahogy megérdemled. Addig is ne hagyd, hogy egy szerencsétlen senki tönkretegyen, és bántson, tavasz van, járj emberek közé, ismerkedj, élj!

Nagyon drukkolok neked!

2019. márc. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem veled van baj, hanem a helyzettel, nem tudjátok kezelni. Kicsit olyan ez, mintha te akarnál segíteni neki, de neki az nem jó, írtad is, hogy szüneteket akar, ami azt jelenti, hogy nem akar veled lenni.
2019. márc. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Ypszilon1980 ***** válasza:

Sok vagy neki. Tudod, ha valakinek segíteni akarsz, de ő nem akarja vagy nem tőled akarja ezt, akkor ha minél jobban csinálod, annál nagyobb falat építesz közétek.

Nem hiszem, hogy ennyire egyértelmű amit a többiek leírtak.

Az időzítés rossz volt, túl korán jöttetek össze, ő most éli ki magát, régebben ezt nem tehette meg. Valójában te sem figyeltél oda rá, mert túlságosan segítőkész vagy, magadra vállalnád az egész világ gondjât, ha tehetnéd, de a te feladatod nem ez és ez egy idő utân problémâkat okoz.

Abban viszont igazuk van a többieknek, hogy innen visszafordítani szinte lehetetlen.

De ne keseredj el, mert nem hibáztál, csak olyannal jöttél össze, aki mást akar.

2019. márc. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem értettem a sztorit a régi osztalytársaddal. Kinek vázoltál fel mit? Közvetítőt akartál játszani az alfa kanod és az ex-osztálytársnőd között? Hogy veszi valaki a bátorságot, hogy elmondja neked, meg akarja dugatni magát a kanoddal?
2019. márc. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg visszatévednél ide megerősítést keresve, arra gondolj hogy te mit kapsz ebből a kapcsolatból? Ő mit tett bele? Neked miért volt jó?

Rossz tulajdonságnak van beállítva az önzőség, de egy bizonyos ponton önzőnek kell lenni, meg kell húzni azt a határt ahol már te vagy a fontos, mert ha magadért nem állsz ki, más nem biztos hogy fog.

Te csak adtál ebben a kapcsolatban, de nem kaptál, és ebbe soha soha nem szabad beletörődni, akármilyen jólelkű és önzetlen is vagy.

2019. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!