Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy párkapcsolat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy párkapcsolat egy 25 éves nő és egy 50 éves férfi között ilyen esetben?

Figyelt kérdés
A férfinek biztos pozíciója van, jól keres, de elvált, van gyereke, és már nem akar többet. A nő "érettebb a koránál" (gagyi szöveg, de a barátai vagy tíz évvel idősebbek, az érdeklődési köre inkább egy harmincasé mint egy huszonévesé, nem érdekli a buli meg a populáris kultúra). Fontos neki a tudományos és szakmai karrierje, nem akarja, hogy egy szülés vagy egy gyerek bezavarjon, ezért sajátot nem is akar, tehát olyan férfit keres, aki nem akar családot/már van gyereke és nem akar többet. Továbbá arra sem vágyik, hogy közte és a párja között szakmai rivalizálás jöjjön létre, ezért olyat keres, aki más területen, de sikeres, hogy ne legyen féltékenység.
2019. márc. 16. 12:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig igen, de 10 év múlva már a pasi 60 éves lesz... betegségek, fáradtság, stb stb. Eközben a nő a legszebb korban lesz még. Újabb 10 év és lehet már a férfi meg is halt.
2019. márc. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Pár évig esetleg.
2019. márc. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert valakinek a barátai 10 évvel idősebbek, nem azt jelenti, hogy azok nem lehetnek agyilag éretlenek, de sebaj. Megint megbukott az érettebb vagyok a koromnál duma. Ha meg össze akarsz vele jönni, ne magyarázkodj, hanem csináld, majd rájössz.
2019. márc. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Oké, de a huszonéveseket csak a szórakozás érdekli, akiket meg nem, hanem a karrier, azok meg versenyeznek egymással nemtől függetlenül. A harmincasok meg már családra vágynak, amit meg én nem akarok.
2019. márc. 16. 12:13
 5/18 A kérdező kommentje:
Én olyasvalakire vágyom, aki nem akar családot, és aki sikeres, de nem akar rivalizálni.
2019. márc. 16. 12:15
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én se biztos, hogy akarok gyereket. DE elképzeltem, hogy a 20 évvel idősebb 50 éves koromban 70 lesz, roggyantabb ( ha előbb nem), és úgy nem biztos, hogy akarnám ezt.
2019. márc. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Max 10 évig. A nő a legszebb éveit pazarolná el, és lehet hogy 35 évesen majd mégis vágyik gyerekre, ami nem fog menni egy nagypapa korú férfitól és ki fog csúszni az időből..
2019. márc. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nőnek van gusztusa olyan férfihez, aki a korkülönbség alapján apja lehetne, egészségükre. Én biztos, hogy nem mennék bele ilyenbe, még most 34 évesen sem jönnék össze 50 éves férfival, 25 éves koromban sem akartam.
2019. márc. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Szia. Leírom az én tapasztalatomat. Ideig - óráig működhet. Nekem is voltak idősebb férfiak az életemben. Én is azt hittem, hogy jobban kijövök velük, mert érettebb vagyok a koromnál. A legtöbb ami volt +18 év. Szerettük egymást, de mindig ott volt a levegőben valami furcsa nem oda illő dolog. Megbeszéltük, hogy a kor az csak egy szám, ami igaz, de mégis megbélyegezte a kapcsolatunkat. Én kevésnek éreztem magam mellette, mivel nem vagyok anyatípus, nem éltem, nem tapasztaltam annyi dolgot mint ő. Neki is rossz érzése volt, hogy öreg hozzám, kaphatnék egy jobb fiatalosabb férfit. Vége is lett.

Most együtt vagyok egy nálam két évvel idősebb férfival akivel csodás minden. Érett, komoly gondolkozású, ha kell bohókás és tele van érzelmekkel, tűzzel, szenvedéllyel. Sokkal sokkal jobban összeillünk.

2019. márc. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Jó, de te ilyen korban jobb korban vagy. Vannak harmincas, negyvenes elvált férfiak, akik nem akarnak gyereket. Az én koromban a férfiak többsége vagy gyerekes vagy már családot akar.
2019. márc. 16. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!