Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy párkapcsolat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy párkapcsolat egy 25 éves nő és egy 50 éves férfi között ilyen esetben?

Figyelt kérdés
A férfinek biztos pozíciója van, jól keres, de elvált, van gyereke, és már nem akar többet. A nő "érettebb a koránál" (gagyi szöveg, de a barátai vagy tíz évvel idősebbek, az érdeklődési köre inkább egy harmincasé mint egy huszonévesé, nem érdekli a buli meg a populáris kultúra). Fontos neki a tudományos és szakmai karrierje, nem akarja, hogy egy szülés vagy egy gyerek bezavarjon, ezért sajátot nem is akar, tehát olyan férfit keres, aki nem akar családot/már van gyereke és nem akar többet. Továbbá arra sem vágyik, hogy közte és a párja között szakmai rivalizálás jöjjön létre, ezért olyat keres, aki más területen, de sikeres, hogy ne legyen féltékenység.
2019. márc. 16. 12:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
55%

én ismerek nálad ~5 évvel idősebb (velem egykorú )pasit, aki nem akar pl.

Biztos nem az egyetlen.

Meg mondom, én se biztos, de a pasi ideig óráig lenne vonzó csak, attól félek. Annyira elég is lenne, nem is tervezek többre ilyen korúval.

2019. márc. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
Egy kapcsolatnak se tudhatjuk a jövőjét. Ha nem akarsz gyereket elvileg működhet. Hogy örökké-e,és ki milyen lesz 10-20 év múlva,az nem tudható. A férjem 4 évvel volt fiatalabb mint én,már dolgoztam amikor Ő még tanult. Aztán jött egy betegség,évekig ápoltam és fiatalon elveszítettem. A sors kifűrkészhetetlen. Neked kell döntened. Ha egy ideig boldog leszel Vele már sokat jelent. Van akinek ez sem adatik meg sosem.
2019. márc. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%

Az a baj, hogy hiába mondod most 25 évesen hogy nem akarsz gyereket, a nőknel ez 180 fokos fordulatot vehet 30-35 éves korukban. Én 28 évesen is azt mondtam hogy nem akarok gyereket, utazni és élni akarok...

Aztán 2 év múlva jött a pálfordulat.....

2019. márc. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem értelek kérdező. Egyszer azt írod, hogy a te korosztályod komolytalan, majd azt írod hogy családot akár, ezért nem neked való. Arra nem gondoltál, hogy a te korodban is lehet hasonló gondolkodású férfi? Hiszen mindenki különböző így reális esély van rá. Ha nem keresel tovább és "beéred" azzal, aki tálcán nyújtja magát, akkor nem lesz más. Ha komoly kapcsolatot szeretnél és nem csak max 10 évre, akkor nem jó ilyen nagy korkülönbség.
2019. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
34%
Nem akarsz gyereket, de néhány év múlva a pasidat kell majd pelenkáznod, olyan öreg lesz.
2019. márc. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Fontos neki a tudományos és szakmai karrierje, nem akarja, hogy egy szülés vagy egy gyerek bezavarjon, ezért sajátot nem is akar, tehát olyan férfit keres, aki nem akar családot/már van gyereke és nem akar többet. "


Tehát a lényeg , hogy lehessen nála lakni bérmentesen, és nyaralgatni mivel nincs gyerek ezért majd te leszel a nagy lánya akire költheti a lovét. Gratulálok.. Gondolom azért 50 -es választottál , mert a 30-40 -es palik akik hasonlóan sikeresek csak kezelgetnének , hiába van pénze valakinek ha nem rád költi ? De majd az 50 -es uri ember rád fogja ! Te egy zseni vagy !

2019. márc. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Maximálisan működhet!

Azzal az idióta dumával meg ne foglalkozz, hogy majd 20 év múlva milyen öreg lesz, mert ez így egy hatalmas baromság!

Én 2 nap alatt vesztettem el a 26 éves szerelmemet...

Úgyhogy a kor nem jelent ez esetben semmi rosszat!

Ha lesz 5 nagyon-nagyon boldog éved, akkor feltétlen!

Sokaknak ennyi sem adatik meg!

2019. márc. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

hagyjatok már ezzel.

más együtt megöregedni valakivel, hasonló tempóban a kor miatt, mint 50 évesen, kb fiatalon egy 70 éves papit nézegetni

2019. márc. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!