Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes küzdenem érte?

Figyelt kérdés
Nagyon össze vagyok zavarodva. Párom olyan típus, aki nem szeret, és nem is akar beszélni párkapcsolati dolgokról, így hagy a bizonytalanságban örlődni. Elég nagy önbizalma van. Úgy gondolja, hogy őt nem lehet felülmúlni, így én soha nem néznék rá más pasira. Velem van ugyan, de soha nem mondja, hogy szeret. Állandóan ismerkedik, az exeivel összejár, napi üzenetváltások, hívások vannak más nőkkel. Persze én féltékeny vagyok. Veszekedtünk már sokszor ez miatt, és el is küldtem, de végül csak maradt. Miért van szüksége azokra a kapcsolatokra amiket fenntart? Szerintem meg is csalt velük. De amikor arra gondolok, hogy elmehetne, de ő mégis velem van összezavarodok. Egy ami biztos, én szeretem. Mit tehetek szerintetek?

2019. márc. 18. 09:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
"Állandóan ismerkedik, az exeivel összejár, napi üzenetváltások, hívások vannak más nőkkel." - mert ennyi no mellett majd meg pont neked is fog csurgatni az aranyfarkaban levo nedubol, hat hogyne! :'))))) Azert mert elkepzeltel magadnak egy faszit, meg nem kell minden jottmentre rahuzni ezt az alomkepet es beleszeretni. Te nem ezt a faszit szereted, hanem valami fantaziat a fejedben.
2019. márc. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm járt, hozzád hasonlóan. 7 évet pazarolt el az életéből pont egy ilyen alak miatt. Kísérteties a hasonlóság, amit most Te leírtál és amin ő átment.Amit borzasztóan sajnál, az az elvesztegetett 7 év volt. Az ilyen alak valószínűleg meg is csalt. Én nem akarlak bántani, mert fogalmam sincs milyen egy ilyen kapcsolatban lenni, de hidd el hogy a fentiekkel egyet értve, ilyen "balekot" nem fog mégegyet találni. Bármit is csinál, bárkivel d.g is de ott vagy neki fix pontként, de igazán tervezni veled sose fog. Az ilyen senkivel nem fog. Majd ha a korosztályának már nem tud lyukat beszélni a lába közé, akkor teherbe ejt valami kis fiatal huszonéves lánykát és így lesz neki gyereke, mert normális nő ilyennek nem szül. Csak okosan!
2019. márc. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Majd írd meg hogy sikerült az elköltözés! :) hajrá!
2019. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Más nöket hajkurász,de Te szereted?Miért hagyod porig alázni magad??Mit tehetnél,hagy ott,keress mást!Ne maradj ebben a megalázó kapcsolatban.
2019. márc. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ennyi... Igazatok van. Nulla tartás, nulla önbecsülés. És kapcsolatfüggő vagyok igen. Inkább tűrtem, hogy alázzon, csak, hogy ne legyek egyedül, szánalom... Nekem kell megváltozni, nem neki.
2019. márc. 19. 17:14
 16/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, hidd el, hogy nem maradsz örökké egyedül, és csak jobbat találhatsz!

Az lenne a legjobb Neked, ha kicsit élveznéd az életét egyedül. Csináld, amit mellette eddig nem tudtál, edd amit szeretsz, nézd a kedvenc filmed, gondolj kizárólag csak magadra! Gyorsan rákapsz az ízére.


Legközelebb nem ragadsz benne egy ilyen kihasználós, boldogtalan kapcsolatban, mert TUDOD, hogy egyedül boldogabb vagy.

Ne érd be ilyen kevéssel!

2019. márc. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!