Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenne értelme így folytatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne értelme így folytatni még a kapcsolatot? (kicsit hosszú a leírás, nagyon megköszönöm, ha elolvasod)

Figyelt kérdés

A párommal mindketten gimisek vagyunk. Elég hosszú barátság után szerelem alakult ki köztünk már 3 hónapja. Az elején jól ment minden, de mostanában már nem így érzem.


Az anyja nagyon beleszól az életébe. Ha rossz jegyet kap a barátom, az anyja eltiltja mindentől. Ez mostanában kezdődött. Ő egész hétvégén a szobájában ül és tanul, vagy segít az anyjának otthon. A kapcsolat elején rengeteg időt töltöttünk együtt, péntektől vasárnapig, de soha nem aludtunk még együtt, tudom nagyon gáz. Az utóbbi időben két-három hetente ha találkozunk, azon kívül semmi. Egyébként osztálytársak vagyunk, az elején egész nap a suliban velem foglalkozott, ölelgetett stb. Mostanában a suliban is hanyagol. Órák után mindig hazáig kísér, de úgy érzem elhanyagol. Viszont tudom hogy szeret, csak a természete ilyen.


Jeleztem neki hogy elhanyagol, de már akkor is tartottam tőle, mert ne azért foglalkozzon velem, mert én azt mondom. Ami után jeleztem, egy-két hétig jó volt, most megint lejjebb adott. Egyszerűen több időt tölt a barátaival mint velem.

Tudom egy kapcsolatban gáz hogy ilyenekre gondolok, de én így nem érzem jól magam a kapcsolatban. Egyszerűen ha van lehetősége rá, akkor se ír rám. Elérhető, de magától soha nem ír rám, ha én nem írok rá, nem beszélünk. Az elején szinte minden nap írt.


Nekem, meg szerintem minden lánynak figyelemre lenne szüksége, de ezt most közel se kapom meg. Múltkor mondtam neki hogy jó lenne már ha itt aludna vagy én aludnék nála, annyival lerendezett, hogy az anyja nem engedi.

Szeretem őt de ez így nem megy, rengeteget gondolkoztam már azon, hogy lehet szakítani kéne, mert ha ennyire nem akar velem időt tölteni, nem is szeret szerintem igazán. Rengeteget idegeskedek meg agyalok ezen, de ha szakítanék, akkor oda a barátságunk, és év végéig egy gimibe kéne járnunk, egy osztályba, mert ebben az évben ballagunk.

Meg igazából szeretem is őt, nagyon, de úgy érzem én többet adok a kapcsolatba, mint ő, és nekem ennyi törődés nem elég. Lehet én fújom fel ezt nagyon? Nem tudom mit tegyek, van még ennek a kapcsolatnak értelme?

Igazából azért se szeretnék szakítani, mert tudom hogy tiszta szívből szeret, csak a természete ilyen, és nem szeretnék neki fájdalmat okozni. Vagy ezt meg kéne velw beazélnem? De már röbbször próbáltam és nem történt semmi... nagyon nem jó ez így sehogy sem. Mit tegyek?

Ha együtt vagyunk kettesben, mindig mondja hogy szeret, hogy fontos vagyok neki és hogy még mindig szerelmes belém, és érzem is, de ezt csak akkor érzem, ha kettesben vagyunk. Máskor nem, viszont kettesben egyre kevesebbet vagyunk. Emellett mindig a nyárra tervez, hogy majd ide megyünk, oda megyünk, hogy együtt leszünk végig stb. Csak most korlátozva van, csak én nem érzem azt, hogy amikor kap egy kis kiutat, engem keresne rögtön, hogy legyünk együtt, inkább a barátaival van, vagyis a legjobb barátjával. És én még azt se érzem hogy az anyja nagyon kedvelne wngwm. Múltkor átmentem hozzá, és azt mondta az anyja hogy ne maradjak sokáig, max 7. De nekem az lenne a normál, hogyha ottvagyok náluk, és mondjuk messze lakom tőle, akkor aludjak ott nyugodtan majd reggel hazamegyek, de esélyét se látom annak hogy valmikor együtt fogunk esetleg aludni, a közeljövöben legalábbis biztos nem. Igaz én az ellentét vagyok, engem mindenhova elengednek, és zavar hogy ő ennyire korlátozott, és az mégjobban, hogy így tűri.


Köszönöm, hogy elolvastad, jól jönne most egy-két jó tanács...

19/L,F


2019. márc. 18. 16:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Közepéig olvastam el. Szerintem az anyja ellened beszélte és kiszeretett belőled, vagy pontosabban nem annyira szeret már.

Nem hiszem, hogy sok értelme lenne így folytatni.

2019. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Az a baj, hogy az anyja minden hozzá közel álló embertől tiltja. Sok konfliktusa van ebből. De én is egyet értek sajnos veled.
2019. márc. 18. 17:00
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem nagyon kevés egy kapcsolathoz. Szerelem nélkül persze semmi értelme, de önmagában nem elég. Ha a párod nem tesz bele minden nap munkát és energiát akkor nem fog működni a kapcsolat. Nem vagytok már gyerekek (bár fejben eléggé). 19 évesek vagytok, az anyjának semmilyen beleszólást nem kéne, hogy engedjen az életébe.

A legnagyobb baj viszont tényleg az, hogy egy kapcsolatért tenni kell. Semmi értelme vele maradnod csak mert szeret. Ez nagyon kevés. Olyannal legyél együtt, aki szerelmes is beléd de dolgozik is a kapcsolatért minden nap.

2019. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Amig meg nem emlitetted a ballagast, max. 13-14 eveseknek hittelek titeket.
2019. márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Én is így látom ezt a dolgot, csak nehéz kijönni egy, igaz rövid, de erős, vagyis erős volt kapcsolatból. Reménykedtem benne hogy hátha még menthető valami a kapcsolatban, de kezdem belátni hogy már semmi értelme. Szerintem leülök vele majd ezt alposabban átbeszélni és elmondom hogy engem ez engem már nem tesz boldoggá.
2019. márc. 18. 17:28
 6/18 anonim ***** válasza:
30%
3 hónap alatt illene normálisan keresnie, de még 1 év felett is ugyan úgy. Lefeküdtél vele? Lehet azért se keres már mert könnyen megkapott.
2019. márc. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de az egy dolog hogy mondja hogy szeret meg fontos vagy neki, de a tettei nagyon nem ezt mutatják. 3 hónap után nem keres, alig találkoztok. Ha igazán szeretne, meg tudná oldani ezeket, de egyszerűbb az anyjára kenni mindent (amúgy ez tiszta dedó..). Amúgy szerintem is az anyja telebeszélte a fejét, aztán most gyáva szakítani, csak ellébecol néha veled. Tudom, kínos az egész, mert osztálytársak vagytok, de csak emiatt ne szenvedj tovább vele, úgyis alig beszéltek már, mindjárt jön az érettségi, utána vége.
2019. márc. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kifogtál egy tutyi-mutyi faxt, ennyi.

És még osztálytársak is vagytok...

Ennél jobban "össze se jöhetne egy párkapcsolat", komolyan.


A srácnak a saját bőrén kell megtanulni, hogy bújhat a mama szoknyája mögé, de nő nem lesz, aki elviseli hosszabb távon és nyugodtan el is lehet mondani neki ezt így, feketén-fehéren.

Még 19 évesen még nem fogja érezni a súlyát, de 10 év múlva biztos fogja nyomasztani, hogy egy normális párkapcsolata nem volt eddig.

Nyugodtan, mutasd meg mi lesz belőle, ha nem növeszt tököt. Itt a "Felnőtt Párkapcsolatok" részlegen bőven találsz példát a tesze-toszta fax összes szinonímájára. Ezeket szépen kinyomtatnám és megkérdezném, hogy akar-e ilyen jövőt magának, miután előtted beleolvasott. Ha nem, akkor megmondani neki, hogy akkor bizony emberelje meg magát, mert téged már elszalasztott, de az összes többi csajt is el fogja, ha továbbra is ilyen anyám asszony katonája marad.

2019. márc. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen, egyszer már lefeküdtünk, az se most volt... igazából nem érzem igazán úgy, hogy mégegyszer szeretném. Köszönöm szépen a válaszolat! És valóban, én is elég gyerekesnek tartom amit csinál. Azt hiszem megvan a döntés, csak nyugodt környezetben szeretném neki elmondani, és semmiképp nem szeretnék vele összeveszni.
2019. márc. 18. 18:12
 10/18 anonim válasza:
100%
Dettó ugyanebben a cipőben jártam, csak én pont másfél hete vetettem véget az egésznek. A volt barátom egyel felettem jár gimiben, három hónapig voltunk együtt. Baromi nagy szerelemnek indult, minden tökéletes volt. Én már egy évvel azelőtt, hogy összejöttünk volna, nagyon tetszettem neki. Aztán randik sora, ismerkedés, és elképesztően beléestem. Kb két hónapig volt minden felhőtlen. Mindig az elsők voltunk mindenben egymásnak, a “szeretleket” naponta harmincszor mondtuk legalább, és minden időt egymással akartunk tölteni. Azután ő elutazott egy hétvégére külföldre, és miután hazajött, valami megváltozott. Sokkal kevesebbet találkoztunk, de amikor együtt voltunk, azt mondta, hogy szeret. Én elhittem, hiszen előtte számtalanszor bizonyította. De a tettei egyáltalán nem ezt mutatták, pont mint nálad, hiszen a prioritása egyik napról a másikra borult fel. Szinte mindig akadt valaki vagy valami, ami fontosabb volt nálam. Néhányszor felhoztam, hogy én több együtt töltött időt igénylek, kb úgy mint régen, ő pedig mindig megnyugtatott, meg elsimította, de soha nem változott semmi. Aztán jöttek a balhék, amikor már szakítással “fenyegetőzve” mondtam ezeket neki, mert rohadt kilátástalan volt az egész. Ő mindig hárított, és mindig mondta, hogy nincs semmi baj. De pont nem úgy viselkedett. Aztán nem rég szakítottam vele, nem érintette rosszul, sőt. Másnap rögtön egy hétre elutaztam, ma voltam először egy ideje suliban, és rögtön visszajutott az infó, hogy azt mondta mindenkinek, hogy direkt ezt szerette volna elérni, hogy szakítsak vele. Egyébként előtte megfordult a fejemben hogy direkt ki akarja rúgatni magát. Na mindegy, bocsánat, hogy hosszú lett, egy a lényeg. Aki szerelmes (márpedig három hónap után még bőven szerelmesnek kell lenni), az minden idejét veled akarja tölteni. Ha így viselkedik, és nem változik (nekem az a sejtésem, hogy nem fog) akkor komolyan hagyd elmenni. Jönni fog jobb, akinél fel sem merül hogy egy kérdést kell kiírni miatta mondjuk gyakorira. És azzal hogy szétmentek, te nyerni fogsz, ő meg veszíteni. 16/l
2019. márc. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!