Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a férfi (+30) találkozik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi (+30) találkozik a párja szüleivel először, akivel már együtt él a lányuk, akkor mit illik vinni első találkozásra?

Figyelt kérdés

Az anyukának virág, de az apukának mit? Ne alkoholt..



Nő vagyok és a páromnak akarok segíteni.


2019. márc. 19. 00:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Könyvet, ha szeret olvasni. Amiket felsoroltál az érdeklődési körének, azokban a témákban mind van könyv a Libriben, de gondolom más könyvesboltokban is.


Vagy kiegészítőt a sportjaihoz.


Vagy te magad állíts össze egy picike ajándékdobozt a kedvenc édességéből, teáiból, kávéjából.

2019. márc. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
45%
Apukanak meleg kezfogast, anyukanak ket puszit. Majd visz Karacsonyra targyi ajandekot.
2019. márc. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. :) A focit imádja, imád utazni, valami apróságot. Valami különlegesebb csokira gondolunk, kisebb dobozosra. Tényleg csak jelképesen szeretne valamit. :)


szép napot mindenkinek!

2019. márc. 19. 08:37
 14/20 anonim ***** válasza:

#20:

Pocket coffee, azt kávé rajongók szeretni szokták. Vagy After eight, teához hasonló a doboza, nem nőies a csomagolása, és nagyon finom.

2019. márc. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Annakidejen a parom edesanyamnak viragot vott, edesapam egy uveg bort kapott. Ha nem akartok alkoholt, akkor a diszdobodos tea/kave jo otlet.
2019. márc. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Még, ha a párod írja ki a kérdést megértem, hogy tanácstalan, de hogy még te is a saját apáddal ez vicc. Én a pasid helyedben biztos egy jobb fajta bort vinnél, hisz akkor nem tűnne úgy, hogy a lánya vette és odaadta nekem, hogy adjam oda neki.
2019. márc. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszi még egyszer. A bor sem rossz ötlet, vacsinál szoktunk néha, akkor milyet? Nyilván száraz bort, vörös vagy rozé?
2019. márc. 19. 11:40
 18/20 A kérdező kommentje:
Én tudom mit vennék Édesapámnak, de férfi szemszögből szerettem volna látni. Ő is bort vett volna elsőre, az szerintem olyan, mint a parfüm. Rendezzük le ennyivel és helló. Ha Anyukámmal borozni akarnak, akkor megveszik maguknak vagy elmennek valahova és esznek egy jó és isznak. Női szemmel mondom.
2019. márc. 19. 12:10
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát egy (antikváriumos) bakelit lemez a kedvenc akkori zenekarátór ami eszembe jutott. Biztos nagy relikvia lenne neki. Én szégyellem magam a fele hozzászóló helyett.
2019. márc. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
# 26, köszönöm szépen neked is, Édesapám még 50 sincs, bakelit nekem az álom huszonévesen, mert szerintem kincs, nekik sincs ilyen lejátszójuk.
2019. márc. 19. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!