Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom soha nem akar nálunk lenni?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt és az utóbbi kb. 1 évben kezdődött el az, hogy mindig én kell náluk aludjak és ő nálunk kb. 2 hetente 2x alszik és akkor is nagy nehezen. Már nagyon elegem van ebből hogy ő nem hajlandó engedi és mindig csak nekem kell ha együtt akarok vele lenni.

23/L és 24/F



2019. márc. 19. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem fúrják a szüleid?

32/f

2019. márc. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az 5 év alatt persze voltak kisebb vitáik, de nincs semmi harag köztük. Jól elszoktak beszélgetni.
2019. márc. 19. 14:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne egy kicsit jobban megnézned ezt, Kérdező, többször beszélgetni pároddal erről, ugyanakkor szüleiddel is.
2019. márc. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Beszéltem már vele is erről de semmi haszna. Mindig azt mondja hogy inkább van otthon mint másnál. De ez 4 évig érdekes módon nem zavarta. Persze én mindig aludjak nála..
2019. márc. 19. 14:15
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Elérkezett a kapcsolatotok egy olyan ponthoz, amikor a párodnak már a saját igényei fontosabbak, és leszarja, hogy neked tetszik-e vagy sem.
2019. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindig együtt alszotok?

Mert ha pl egy heten 4x alszotok együtt és te 2x ott ,ő nálatok heti 2x akkor szerintem nem kevés. Ha heti 7 nap együtt alszotok akkor mas a helyzet.

Bocs, nem olvastam el a kommenteket mielőtt, kerdezted hogy miert nem akar?

2019. márc. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy van valami amit nálatok nem szeret vagy történt valami ami miatt kellemetlenül érzi magát.
2019. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is utál nálunk lenni... Nem érzi otthon magát, ezen nem tudok segíteni meet nem otthon van
2019. márc. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindennap együtt alszunk. Ha néha azt mondom hogy én most akkor is otthon alszok,mert már elegem van abból hogy mindig én vagyok ott, akkor inkább belenyugszik és külön leszünk aznap (ez van kb 2 hetente 1-2x)
2019. márc. 20. 08:14
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki is otthon jobb, és neked is, akkor ne aludjatok együtt és kész. Eleve nem lenne pofám egész héten ott aludni nála, a szülei biztos marha boldogok lehetnek.
2019. márc. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!