Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok tenni, valami tanács?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni, valami tanács?

Figyelt kérdés

Apámnak van egy nője akit én ki nem állhatok egy igazi idi#ta.

Az egész úgy kezdődött, hogy apukámhoz kerültem mivel sajnos édesanyukámat elvesztettem. Eleinte mikor ide kerültem akkor még naggyábol rendben mentek a dolgok aztán egyre jobban elszabadult a pokol. Folyamatosan konfliktusokat generál. Mivel nekem van egy husky kutyám ezért elkezdte folyamatosan csesztetni direkt cukkol engem azzal, hogy mindenféle ételmaradékot csontot mindent neki ad mikor világosan elmondtam vagy 100x normálisan, hogy ne etesse ilyenekkel de hiába se a szép szóból de még akkor se hallgat az emberre ha felemeltebb hangal próbálom megértetni vele. Mivel a nap nagyrészét iskolában töltöm ezért nem tudok a kutyámmal annyit foglalkozni mint amennyit szeretnék. És ugye ő majdnem mindennap kb a 7 napból 6 napon át bevan rúgva ezért amikor hátra megy a kertbe akkor a kutya is automatikusan megszökik és nekem kell folyamatosan utána szaladni. Mint a mai nap is hazaérek 18 órakor és még enni se tudtam mert épp, hogy nekiláttam már el is engedte a kutyát aztán futhattam utána utcákat mire sikerült elkapnom ez már nem az 1. eset hanem már a 100.

Faterom ma is csinált egy kaját vagyis csak félig mert kicsit lepihent addig ez az őrült megpróbálta megcsinálni aztán elégette az egészet és mikor én ezt a tudtára adtam még neki állt feljebb és az édesanyámat kezdi el becsmérelni mikor ez a személy olyan ember akinek van 2 felnőtt gyereke akiket szinte nem is ő nevelt. Az egyiket intézetbe adta. A másikat pedig idegenekkel neveltette fel.

Már 1 éve nincs munkahelye mert alkoholizál. Apám meg egyszerűen nem hallgat rám hiába mondom meg neki, hogy értesse meg egyszerűen annyit válaszol nem tud mit tenni mert ő nem bír egyedül mindent. Amit részben megértek de egyszerűen én ezt nem bírom direkt kiceszik velem ez a balfék ami ruhákat én a nyári pénzemből drágán megveszek ő azt kinyírja szándékosan. A cuccaim között is turkál folyamatosan a szobámba járkál. Egyszerűen ez egy vicc nem tudok tenni semmit sem mivel még kiskorú vagyok és még van jópár évem az iskolából.

Már többször megfordult bennem, hogy jól agyonütöm de egyszerűen nem visz rá a lélek meg nem akarok börtönbe kerülni egy ilyen b#rom miatt.



2019. márc. 19. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Huh, hát ez borzasztó lehet, nagyon sajnállak.. Hány éves vagy?
2019. márc. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
17
2019. márc. 19. 21:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor annyira nem vagy már kicsi, agyonütni tényleg nincs értelme, ilyeneken ne is gondolkozz.

Sajnos kétlem, hogy jobb belátásra tudnád bírni az apukád.. Esetleg nincsen másik rokon, akihez tudnál menni?

2019. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Faterod a leginkább hibás ebben a történetben.1évet még kibírsz aztán lépj le dolgozz és tanulj levelezőn.
2019. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincsenek sajnos... Fogalmam sincs, hogy mi lesz se az biztos, hogy semmi jó. Igazából én már beletörődtem annyit tudok tenni, hogy eltűröm majd amikor meg végeztem a sulival akkor pedig lépek. Persze nem szüntetem meg a kapcsolatot apámmal mert mégis ő az apám és én se fogok egyből az anyagi függetlenség tetején állni.
2019. márc. 19. 21:33
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy hibás de mégis mit tehetne? Már öreg lassan 60 lesz és amikor én végzek az iskolával én kirepülök a fészekből egyedül nem maradhat.
2019. márc. 19. 21:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos a sulit még ki kell bírnod, aztán, ha tudsz, akkor tipli. Mikor érettségizel? Idén, vagy jövőre? Nem tudsz koliba menni? Mit szeretnél suli után csinálni? Mit tanulnál tovább?

:/

Mondjuk akkor a kutya magára maradna...

2019. márc. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bence_ ***** válasza:

Egy felnőtt ember miért nem lehet egyedül?

Egy ilyen alkoholista nő miben segítség?

Kutyád neveld meg, hogy maradjon ott.

2019. márc. 20. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!