Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagálom a dolgot?

Figyelt kérdés
Össze hàzasodtunk a pàrommal, most van egy 9 hónapos kislànyunk. A pàrom munka utàn egy két sört megiszik , minden màsnap. Tegnap fél 3 helyett negyed 8 kor, nem kicsit ittasan jött haza. Én nem igazàn szeretem ha valaki iszik oké szombaton de nem minden szombaton hanem egy hónapban egyszer. Mondtam , hogy akkor aludjon màsik szobàban tegnap. Ott aludt erre ma 6kor jött haza. Megint nem józanul és mintha a vilâg legtermészetesebb dolga lenne. Ő van felhàborodva , hogy nem alhat velünk. Szerinte egy férfinak ez jàr. Az nem érdekli , hogy nekem semmi segítségem szüleim tàvolabb laknak. Mit tanàcsoltok mit tegyek? Akik volt màr ilyen helyzetben elmesélné mi történt?

2018. jan. 19. 19:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

ebbol baj lesz

a helyedbe beszelnek vele,ha nem valtozik elvallnek!

mi lesz ha bantalmaz?ha alkohol problemai lesznek?

nem reagalod tul

arrol nem is beszelve a gyereknek apa kell

gondolom semmit sem segit neked otthon

2018. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
ennyire érdekli,és kellett neki a gyerek,igy kezdődik a függőség.szokj hozzá.
2018. jan. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem is kell nekem segíteni. Csak a gyerekkel legyen ha haza jön 2 óra hosszàt. Nem tudom kire bízni és nem is pihenni akarok mert csinàlnàm a dolgom csak egy kicsit nyugottan. Nagyon szeretem a gyermekem de szükségem van rà. Én is ettől félek , hogy alkoholista lesz.
2018. jan. 19. 19:31
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi lesz ha alkohol problémái lesznek? Hahó már alkoholista!

Hosszú de a cikket megeri végig olvasni: [link]

2018. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
52%
ennek a házasságnak lőttek a gyerek kinyirta.
2018. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Végig olvastam. Sajnos ő nem érti , hogy alkoholista. Jó ha nem iszik nincs elvonàsi tünete, de kialakulhat. Azt mondja miért ne ihatna meg egy két sört. Én azt se szeretem. Ne igyon semmit.
2018. jan. 19. 19:45
 7/24 A kérdező kommentje:
Én nem fogok úgy vele maradni , hogy iszik. Ha nem fejezi be akkor elvàlok. Szerintem ez nem normàlis viselkedés égy felnőtt embertől.
2018. jan. 19. 19:47
 8/24 anonim ***** válasza:
76%

helyesen gondolod...

azert mar nem 20eves...

felnott akinek apa szerepe van...

idoben kapcsolj nehogy megnagyobb bajt csinaljon

2018. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz?
2018. jan. 19. 20:02
 10/24 anonim ***** válasza:
Ha naponta iszik, már most alkoholista.
2018. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!