Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg csak én reagálom túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak én reagálom túl a dolgot? Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a barátommal(26). Egyetemista vagyok, kollégiumban lakom, ezért csak hétvégenként tudunk találkozni általában. Eléggé sok időt tölt a haverjaival, ami egyébként nem lenne nagy gond, mivel úgy gondolom, hogy az hogy együtt vagyunk, nem azt jelenti, hogy össze vagyunk nőve és sehová sem mehetünk el egymás nélkül. Eddig mindig sikerült megtalálni az aranyközéputat, vagyis hétvégente - általában szombaton együtt vagyunk - és megpróbál inkább hétközben találkozni a haverjaival. Persze volt már olyan, hogy azt mondta szombaton tudna csak találkozni a haverjával, így találkoztunk pénteken, vagyis mindig meg tudtuk ezt valahogy oldani. Most pedig bejelentette, hogy ezen a hétvégén nem találkozunk, mivel pénteken is és szombaton is programja van, persze nélkülem. Mostanában nem igazán voltak közös programjaink, általában akkor, ha én hoztam fel a dolgot, hogy elmehetnénk együtt valahová, ő pedig rábólintott. Egy picit úgy érzem elhanyagol. Kicsit kiakadtam ezen az egészen, hogy őszinte legyek. Jelenleg hetente 1x van alkalmunk találkozni, így kicsit rosszul esett, hogy még meg sem kérdezte nem e lenne gond nekem, mit szólnák hozzá ha most csak 2 hét múlva találkozunk, csak közölte velem, hogy ez van, nagyon sajnálja, tetszik vagy sem. Másik dolog, hogy nemsokára külföldre megy, így 2 hónapig nem fogjuk látni egymást így emiatt is próbálnák azon lenni, hogy minél többet legyünk együtt addig amíg erre van lehetőségünk. Elmondtam neki, hogy nem igazán tetszett ahogy ezt közölte velem, nem tetszett, hogy meg sem kérdezte mi a véleményem erről. Szerinte túlreagálom a dolgot, szerinte engem abszolút nem érdekel, hogy ő mit szeretne, hogy neki mi lenne jó, csak az érdekel, hogy hétvégén magam mellett tudjam, ami amúgy elég érdekes mivel nekem is hasonló a véleményem vele kapcsolatban - hogy nem érdekli a véleményem, hogy mit szeretnék, mindig nekem kell alkalmazkodni a haverjaihoz, gyakran lemondja a találkáinkat a haverjai miatt, viszont olyan még nem volt, hogy esetleg miattam mondta volna le egy egy programját a haverjaival (nem is várok el ilyesmit, csak szemléltetésképp írtam). Nem az a problémám, hogy a barátaival is szeretne lenni, hanem az, hogy nem igazán érdekli, hogy mi találkozunk e és az hogy nem igazán jutna eszébe megkérdezni tőlem néha neha, lenne e kedvem csatlakozni hozzájuk, pláne ha olyan programról van szó ami esetleg nekem is tetszene és ahová amúgy is mennének lányok is, vagyis párok, így nem értem miért ne mehetnék vele néha én is, mint pl az egyik most hétvégi programjára is, miért ne mehetnénk el ketten ha más is viszi a barátnőjét. Elismerem, hogy kicsit talán túlreagáltam a dolgot, próbáltam vele megbeszélni, de szerinte csak hiszti az egész és meg sem hallgatja amit mondok.

N/21



2019. márc. 19. 23:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Dehogy reagálod túl, én is 21 vagyok és egyetemista,távkapcsolatban(180km) a 25 éves baátommal, és bár még csak 10 hónapja vagyunk együtt, nevetségesnek tartanám ha heti 1 napot találkoznánk. Az a minimum,hogy szombat-vasárnap együtt van a párjával az ember, ha hétközben nincs. Nekünk is vannak barátaink,és a legtöbbjének élettársa/jgyestársa van,így legtöbbször eggyüt találkozunk velük,máskülönben hogy ismerhetnénk meg egymás barátait? Ha meg egymás nélkül találkozunk,akkor azt megoldjuk hétközben v ha hétvégén akkor sem tudom elképzelni, hogy pl egy szombati buli miatt ne lehetnénk együtt szombaton nap közben, vagy pl. egy egésznapos horgászás miatt ne tudnánk együtt aludni nap végén. De ez, hogy mindkét nap barátozik, és nem oldja meg h rád is legyen ideje elég gáz.
2019. márc. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Menj el teis de titokba és lesd meg és ezt komolyan mondom !!!
2019. márc. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Te drága lány mond meg miért nem lehetünk boldogok? L/21 F/26


Szinte ugyanabban a cipőben járunk csakhogy nyáron én hozzá is megyek.

2019. márc. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
#13 meg is érdemled ha vagy olyan bolond és hozzá mész
2019. márc. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!