Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » . Nőm felvette a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

. Nőm felvette a kapcsolatot a régi nőmmel, féltékeny, s többet akart tudni róla. Erre a régi nőm rámászott, mert biszexuális (erről nem tudtam). Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
2019. márc. 21. 11:30
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Újra idézem:


"Ilyenkor mi van?"


A görbe felkiáltójellel végződő mondat a kérdés. Ezzel a módszerrel (ezt figyelve) más szövegekben is meg fogod tudni találni majd a kérdést. Még külön neve is van: kérdőjel.

2019. márc. 21. 13:43
 12/20 anonim ***** válasza:
Az aggszüzek kötözködni járnak ide. Mindenbe belekötnek aminek fax szaga van.
2019. márc. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#9: Ha ennyire szó szerint értelmezzük a kérdést, akkor a válasz ez: a nőd felvette a kapcsolatot a régi nőddel, féltékeny, s többet akart tudni róla. Erre a régi nőd rámászott, mert biszexuális (erről nem tudtál). Ezt a helyzetet írtad le, tehát pontosan ez van.


Éppen ezért próbáltam arra koncentrálni, hogy "mi lesz".

2019. márc. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Na jó de ezt én is tudom. én a helyzet szokatlansága miatt próbáltam volna találgatásokba bocsájtkozni laikus szemlélők, hasonló tapasztalatokkal bírók, vagy tippelők körében.
2019. márc. 21. 16:08
 15/20 anonim ***** válasza:
Wow lelkem, te igazi kis főnyeremény lehetsz. Csak hogy te is megértsd, hogy mi van: az exed és a barátnőd beszélgetnek. Hogy mi lesz? Azt senki nem tudja, mivel nem látunk a jövőbe.
2019. márc. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
ép ez az h nem csak beszélgetés merlt fel
2019. márc. 21. 21:43
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát a nőd lepattintja, ha nem, akkor te patintod le őt
2019. márc. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
én már megtettem
2019. márc. 22. 08:55
 19/20 anonim ***** válasza:
Akkor meg már nem rohadtul mindegy? Amúgy a "nőd" nem is akarta elküldeni a másik csajt? Akkor tuti, hogy nem azért vette fel vele a kapcsolatot, mert féltékeny. :D
2019. márc. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
kiakadt
2019. márc. 22. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!