Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai világban tényleg nincsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban tényleg nincsenek normális pasik? Hol találnék Komárom-Esztergom vagy Veszprém megyében egy pasit. NORMÁLIS pasit?

Figyelt kérdés
Eddig nem igazán volt szerencsém a párkapcsolatokban. Ha valaki tud egy jó helyet, ahol van ilyen, az légyszi írjon, normális válaszokat, köszi :)
2010. júl. 3. 18:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
nincs, minden pasi szemét, egyedül fogsz megdögleni
2010. júl. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Normális pasit elsősorban a neten (társkereső) találhatsz, nem pedig egy "Hányásig iszom magam" sörözőben.
2010. júl. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk normális vagyok csak Debreceni :D
2010. júl. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
mit jelent az, hogy normális?
2010. júl. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy neked mi számít normálisnak
2010. júl. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Fehérvár nem jó?:D
2010. júl. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Igenis vannak normális pasik, de valóban nem mindegy, hol keresed. De ha megtalálod, még nagyobb kincs lesz, mert egy olyan barátot találtál, akire olyan sokat vártál...
2010. júl. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Én is normálisnak tartom magam, de már foglalt vagyok! Bocsi!

A 18:59 válaszadó kedvéért szólok hozzá: ha senkit nem találsz normálisnak, és mindenki "szemét" lehet, hogy előbb önmagadba kellene nézni, el kellene gondolkodni, miért viselkedik mindenki így veled szemben!? Létezik az, hogy csak Te vagy tökéletes, és mindenki más nem?

2010. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Hehe, én Vp. megyében ismertem meg és most Kom-Egomban élünk,de őt nem adom,csak dicsekedni akartam:)

Amúgy az én példám is mutatja,létezik:)

2010. júl. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Nem tudok segíteni! Azt gondolom nincs olyan hely, ahol össze vannak gyűjtve számodra a normális pasik, és csak oda kell menni és választani kell!

Fogalmazd meg magadnak, mik az alapvető elvárásaid? (Pont ilyet úgysem fogsz találni, ezért:) azt is találd ki, mi az a minimum amiből nem engedsz?

Járj sokat társaságba, keresgélj, ismerkedj, légy kitartó és kompromisszumra is hajlandó, de ne engedj a minimumból. Nem kell "rögtön" elkötelezni magad valaki mellett, tudj váltani, nemet mondani!

Az ismerkedés elején:

- ne légy görcsösen merev, elutasító, ha valami nem tűnik tökéletesnek, mert több idő kell arra, hogy valakit jobban megismerhessünk. Adj esélyt magadnak, és a másiknak is, hogy igazi oldaláról ismerhessétek meg egymást!

- viszont rögtön lépj tovább, már az elején, ha valaki nem felel meg a minimális elvárásaidnak, ne pazarold rá az időt, ne reméld, hogy majd megváltoztatod a másikat!

2010. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!