Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok anyagias, vagy havi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok anyagias, vagy havi 30 ezer tényleg nem sok?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, eddig dolgoztam mellette, de ott fel kellett mondanom (nem akartak kifizetni, bonyolult), és a párom kitalálta, ne menjek vissza rabszolgának, legyek otthon, lássam el a háztartást, kapok költőpénzt.

Jól keres, neki ez a fizetésének töredéke.

Eleinte tényleg jobb volt, hogy csak a sulira koncentrálhattam, de amikor dolgoztam, ennek a dupláját költhettem magamra, mert annyit kaptam.

Mondtam, visszamennék, de szerinte hülyeség, maximum akkor, ha irodában kapnék állást, mert kasszázni, takarítani az ő barátnője nem fog, lehetne bennem ennyi egyetemista létemre. Ezt még az önéletrajzomba se írhatom bele.

Hétfő-péntek suli, szombat vasárnap ne járjak mosogatni vagy takarítani, mert akkor mikor leszünk együtt.


Mikor felvetettem, akkor legyen havi 60, és nem hozom fel a dolgot, mert annyit munkával is megkerestem, mondta, hogy ha elmegyek dolgozni, akkor 30-at a háztartásba legyek szíves, 30 meg az enyém.

Válasszak, hogy jól tanulok 30-ért, vagy megszakadok 30-ért, és odaadom a felét. Dolgozhatok eleget ha végeztem, 2 év már csak.


Szerinte 30 bőven elég kell legyen ruhára, cipőre, sminkre egy hónapra, mert fodrászra, sportra kapok külön, a kaját meg a számlákat ő fizeti.


De én dolgozni szeretnék, nem látok semmi cikit abban, hogy egyetemista létemre padlót mossak, mi van akkor.

Szakmaira jelentkeztem, de egyik helyre sem engem választottak, így marad a keresgélés. Takarítani vagy mekibe nyilván mehetnék azonnal.


2019. márc. 24. 17:02
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
76%
En hanyagolnam ezt a ferfit, mert egy kontrollmanias, egoista, masokat lenezo f-sznak tunik, mar bocs.
2019. márc. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
50%

Szóval együtt vagy egy férfival, aki intézi neked a lakhatást és költőpénzt is ad, de te többet akarsz? Miközben előadod, hogy te bizony mennél ám dolgozni, de mégsem mész?

Igen, az. De semmi gond, a pároddal passzoltok.

2019. márc. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
A számlákra anno nem fogadott el pénzt, szóval mikor dolgoztam, az élelmiszerből fizettem ki a saját részem, nem adtam le konkrétan.
2019. márc. 24. 17:05
 4/35 anonim ***** válasza:
77%
Hogy nekem miért nem jutott ilyen pasi???
2019. márc. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
94%
Havi 30ezer szerintem, úgy hogy mellette mindened megvan, bőven elég. Legalábbis nekem elég lenne, nem veszek havonta ruhát cipőt és sminket. Ha ennél többre van igényed, igaza van, keresd meg a ravalot, es azt is jogosan várja el hogy ha dolgozol fizess be a költségekbe. Ha nem dolgozol jofej hogy semmit sem kér, sőt még ad,de ha nem elég, és inkább dolgozol szallj be a költségekbe.
2019. márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
92%

Akkor menj takarítani . Ciki ? És ?

Keresel 120at leadsz 30at és kolthetsz.mi a bajod ezzel ?

2019. márc. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem mindketten nevetségesek vagytok. A párod jobban, mint te.
2019. márc. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
13%
Küld el másodállásba, hogy többől tudjatok gazdálkodni...
2019. márc. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
82%
Dolgozz ha akarsz, de kicsit jobban értékelhetnéd a párod felajánlott segítségét!
2019. márc. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
93%

A legnagyobb hiba az volt, hogy belementetek ebbe a játékba. Köszönném én szépen az ilyen támogatást. Baromi önzetlen, hogy most ezzel kb sakkban tart.

Amúgy áruld már el, mi a fenére kell havi 30-nál több? Ha akarnék, se tudnék annyit elkölteni. Nem tudom, mit mondjak erre, annyira felfoghatatlan nekem ez a hozzáállás.

2019. márc. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!