Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok anyagias, vagy havi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok anyagias, vagy havi 30 ezer tényleg nem sok?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, eddig dolgoztam mellette, de ott fel kellett mondanom (nem akartak kifizetni, bonyolult), és a párom kitalálta, ne menjek vissza rabszolgának, legyek otthon, lássam el a háztartást, kapok költőpénzt.

Jól keres, neki ez a fizetésének töredéke.

Eleinte tényleg jobb volt, hogy csak a sulira koncentrálhattam, de amikor dolgoztam, ennek a dupláját költhettem magamra, mert annyit kaptam.

Mondtam, visszamennék, de szerinte hülyeség, maximum akkor, ha irodában kapnék állást, mert kasszázni, takarítani az ő barátnője nem fog, lehetne bennem ennyi egyetemista létemre. Ezt még az önéletrajzomba se írhatom bele.

Hétfő-péntek suli, szombat vasárnap ne járjak mosogatni vagy takarítani, mert akkor mikor leszünk együtt.


Mikor felvetettem, akkor legyen havi 60, és nem hozom fel a dolgot, mert annyit munkával is megkerestem, mondta, hogy ha elmegyek dolgozni, akkor 30-at a háztartásba legyek szíves, 30 meg az enyém.

Válasszak, hogy jól tanulok 30-ért, vagy megszakadok 30-ért, és odaadom a felét. Dolgozhatok eleget ha végeztem, 2 év már csak.


Szerinte 30 bőven elég kell legyen ruhára, cipőre, sminkre egy hónapra, mert fodrászra, sportra kapok külön, a kaját meg a számlákat ő fizeti.


De én dolgozni szeretnék, nem látok semmi cikit abban, hogy egyetemista létemre padlót mossak, mi van akkor.

Szakmaira jelentkeztem, de egyik helyre sem engem választottak, így marad a keresgélés. Takarítani vagy mekibe nyilván mehetnék azonnal.


2019. márc. 24. 17:02
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

De mégis kit érdekel, hogy ő mit akar?

Te akarsz menni takarítani? Ha igen, akkor add be oda az önéletrajzodat és kész. 5 éves vagy ő pedig az apukád?

Egyébként nem értem, hogy mi ez a mekizés, ha van diákigazolványod, akkor rengeted, nem kétkezi diákmunkát is vállalhatsz.

2019. márc. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
50%
Igen, 30ezer bőven elég. Ruhára cipőre szerintem fél év alatt költök 30at, igaz, férfi vagyok.
2019. márc. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem ad annyi pénzt, ami neked elég, akkor ne szóljon bele, hogy hova mész dolgozni. Gondolom neki lenne ciki a barátai, kollégái előtt, hogy a barátnője Mekiben, pénztárban dolgozik. Én is dolgoztam eladóként, felszolgálóként diák koromban, nem volt negatív hatással a későbbi munkámra. Vagy szerezzen neked olyan helyet, amit ő nem tart cikinek.
2019. márc. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
57%

"Szerinte 30 bőven elég kell legyen ruhára, cipőre, sminkre egy hónapra, mert fodrászra, sportra kapok külön, a kaját meg a számlákat ő fizeti."


Hát ezen behaltam... Mit akarsz még? Szarás után a seggedet ne nyalja ki??? Szánalmas vagy...

2019. márc. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Mit akarok még? Mondjuk dolgozni, hogy megvehessem, amit szeretnék, ahogy korábban.
2019. márc. 24. 18:44
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj el dolgozni. Szerinted mit fog tenni? Elmegy a munkahelyedre és erőszakkal kirúgat?
2019. márc. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne tedd magad függővé egy férfitól. Soha. Nem lesz jó vége.
2019. márc. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
44%

30 ezer lófütty.


Gondolom az otthoni kajádat állja csak, egész nap az egyetemen is kell ám enni, venni tampont, elmenni manikűrre, szolizni, ünnepekre ismerősöknek, beülni moziba a barátnőkkel, meginni valamit egy társasággal és az lenne oké, ha még félre is tudsz rakni, ruháról, cipőről nem is beszélve.


Havonta 50ben egyezzetek ki, vagy dolgozz jobb helyen.

2019. márc. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
85%

Én nem értem miert a Kerdező anyagias. A pasija megveszi kilóra, miközben ő elmenne dolgozni bárhova, mert akkor ő maga dönti el hogy mit vesz meg. Ha 60-at költ el ruhára meg sminkre, akkor az ő gondja, ha megkeresi a rávalót. Itt megint a pasi jár jol, havi 30ért lett egy bejárónoje akit meg is d**hat...

Mashol egy naoi szintű bejarononek 200at fizetnek....

2019. márc. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Hamvas rétihéja ***** válasza:
66%
A pasid azt akarja, hogy ne csinálj olyan munkát amivel nem fejlődsz, hanem HELYETTE TANULJ. Ha tanulsz és fejleszted magad, akkor később simán megkeresheted majd 1 hónap alatt azt, amit most egy év alatt tudnál.
2019. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!