Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok anyagias, vagy havi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok anyagias, vagy havi 30 ezer tényleg nem sok?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, eddig dolgoztam mellette, de ott fel kellett mondanom (nem akartak kifizetni, bonyolult), és a párom kitalálta, ne menjek vissza rabszolgának, legyek otthon, lássam el a háztartást, kapok költőpénzt.

Jól keres, neki ez a fizetésének töredéke.

Eleinte tényleg jobb volt, hogy csak a sulira koncentrálhattam, de amikor dolgoztam, ennek a dupláját költhettem magamra, mert annyit kaptam.

Mondtam, visszamennék, de szerinte hülyeség, maximum akkor, ha irodában kapnék állást, mert kasszázni, takarítani az ő barátnője nem fog, lehetne bennem ennyi egyetemista létemre. Ezt még az önéletrajzomba se írhatom bele.

Hétfő-péntek suli, szombat vasárnap ne járjak mosogatni vagy takarítani, mert akkor mikor leszünk együtt.


Mikor felvetettem, akkor legyen havi 60, és nem hozom fel a dolgot, mert annyit munkával is megkerestem, mondta, hogy ha elmegyek dolgozni, akkor 30-at a háztartásba legyek szíves, 30 meg az enyém.

Válasszak, hogy jól tanulok 30-ért, vagy megszakadok 30-ért, és odaadom a felét. Dolgozhatok eleget ha végeztem, 2 év már csak.


Szerinte 30 bőven elég kell legyen ruhára, cipőre, sminkre egy hónapra, mert fodrászra, sportra kapok külön, a kaját meg a számlákat ő fizeti.


De én dolgozni szeretnék, nem látok semmi cikit abban, hogy egyetemista létemre padlót mossak, mi van akkor.

Szakmaira jelentkeztem, de egyik helyre sem engem választottak, így marad a keresgélés. Takarítani vagy mekibe nyilván mehetnék azonnal.


2019. márc. 24. 17:02
1 2 3 4
 31/35 Bence_ ***** válasza:
89%

Ezt ki mondta neked, hogy nem írhatód be az önéletrajzodba?

Ha amúgy szimpatikus akkor simán azt venném fel aki a suli mellett dolgozott mert annak van kompromisszum képessége, céltudatos.

2019. márc. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Igen, hogy egy mekis vagy egy takarítói munkát nem írhatok be, keressek inkább valami irodait, azt beírhatom, mint tapasztalat, ha később ilyen munkakörben dolgozom majd.

Csak ilyet sajnos nem kaptam még.

2019. márc. 24. 20:35
 33/35 anonim ***** válasza:
58%
De attól nem kötelező beleírni az önéletrajzba...Nem tudom mit problémáztok ezen. Én is rengeteg helyen dolgoztam egyetem alatt, de csak a hosszabbtávú melókat írtam bele.
2019. márc. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
39%

Én azt mondanám hogy keressen állást nekem, olyat ami nem ciki számára és jól is fizet.

Szerintem is bejárónő vagy számára havi 30+ kajáért akit meg is lehet d***gni esténként.

Okos ez a pasi.

2019. márc. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
56%

#33

Persze hogy nem kell beírni csak a férfi evvel tartja sakkban a kérdezőt. Gondolom a férfi egy agyonkvalifikált mérnök milliós fizetéssel akinek ciki egy takarítónő.

A havi 30 ezerrel hosszútávon is lefarag az igényeiből a kérdező és hozzászokik a kevés pénzhez miközben frissebb és kipihentebb esténként az ágyban.

2019. márc. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!