Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok anyagias, vagy havi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok anyagias, vagy havi 30 ezer tényleg nem sok?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, eddig dolgoztam mellette, de ott fel kellett mondanom (nem akartak kifizetni, bonyolult), és a párom kitalálta, ne menjek vissza rabszolgának, legyek otthon, lássam el a háztartást, kapok költőpénzt.

Jól keres, neki ez a fizetésének töredéke.

Eleinte tényleg jobb volt, hogy csak a sulira koncentrálhattam, de amikor dolgoztam, ennek a dupláját költhettem magamra, mert annyit kaptam.

Mondtam, visszamennék, de szerinte hülyeség, maximum akkor, ha irodában kapnék állást, mert kasszázni, takarítani az ő barátnője nem fog, lehetne bennem ennyi egyetemista létemre. Ezt még az önéletrajzomba se írhatom bele.

Hétfő-péntek suli, szombat vasárnap ne járjak mosogatni vagy takarítani, mert akkor mikor leszünk együtt.


Mikor felvetettem, akkor legyen havi 60, és nem hozom fel a dolgot, mert annyit munkával is megkerestem, mondta, hogy ha elmegyek dolgozni, akkor 30-at a háztartásba legyek szíves, 30 meg az enyém.

Válasszak, hogy jól tanulok 30-ért, vagy megszakadok 30-ért, és odaadom a felét. Dolgozhatok eleget ha végeztem, 2 év már csak.


Szerinte 30 bőven elég kell legyen ruhára, cipőre, sminkre egy hónapra, mert fodrászra, sportra kapok külön, a kaját meg a számlákat ő fizeti.


De én dolgozni szeretnék, nem látok semmi cikit abban, hogy egyetemista létemre padlót mossak, mi van akkor.

Szakmaira jelentkeztem, de egyik helyre sem engem választottak, így marad a keresgélés. Takarítani vagy mekibe nyilván mehetnék azonnal.


2019. márc. 24. 17:02
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Értékelem, csak szeretném én eldönteni, ciki-e nekem takarítani vagy boltban kiszolgálni.

Nem értek egyet azzal, hogy szerinte becsülhetném magam többre, menjen, aki rászorul, mi nem. Attól hogy lesz egy diplomám, még adódhat olyan élethelyzet, hogy főállásban fogok padlót mosni.

2019. márc. 24. 17:26
 12/35 anonim ***** válasza:
47%

#10


"Kis" soppingra a plázába...


Bár volt aki közölte, hogy neki "ety szimpla bevásárlás kéccer ennyi" (direkt helytelenül, utalva a figura beszédstílusára) Bár a "Há megveszlek kilóra öreg" lemaradt, vagy csak nem lehetett hallani a féltonna fux csörömpölésétől.

2019. márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 Bence_ ***** válasza:
93%

Munka nemesít.

Az a része érthető, hogy több időt szeretne veled lenni.

De leszolni azt ha valaki dolgozni szeretne. Most ezt csinálod ha majd mást szeretnél akkor változtatsz, érthető, hogy szeretnél hasznos lenni.

2019. márc. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
42%
Miért vársz el többet, mint amit amúgy is megkeresnél? Örülj neki, hogy ezért dolgoznod sem kell. És az ilyen hálátlan r.bancoknak jutnak az ilyen pasik..
2019. márc. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon szerencsétlen ez a pasas, nem sok jövője van ennek a kapcsolatnak. Miért nem hagyja hogy azt csinálja amit akarsz, hogyha neked több pénzre lenne szükséged miért nem engedi hogy a többet keress? Akkor inkább ne adna semmit, és mindenki abból él amennyit rá tud áldozni munkára.
2019. márc. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
63%

Omájgád, leírja valaki, hogy pénzt kap, több pénz kell neki és nem megy el dolgozni. Lepontozzátok, ha valaki leírja, hogy igen, anyagias.

Gyerekek, ez mi már? :D Itt az átlag női színvonal tényleg ennyire anyagias és álszent nőkből áll? Elég elkeserítőek vagytok.

2019. márc. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
72%

Nézd, szerintem jó ez az üzlet, amit a párod ajánlott. Egy gond van vele, hogy erős kontrollalast mutat az a kijelentése, hogy az ő baratnője nem fog bizonyos munkákat végezni.

Attól tartok, majd diploma után is kitalál valamit, hogy otthon tartson.

Ha okos vagy, most belemész az ajánlata, míg tanulsz, esetleg nyáron elmész dolgozni, suli után viszont már semmilyen hasonló ajánlatot ne fogadj el.

2019. márc. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
67%

Az összes férfi, aki azt akarja, hogy a nő ne dolgozzon, csak 100%-ban irányítani akarja a párját. Illetve nem akarnak takarítani. Így sokkal olcsóbban kijön, mintha egy takarítót kellene fizetni.

Egy ember csak akkor lehet teljesen szabad, ha van saját pénze és nem kell kéregetnie másoktól.

Csak a buta nők adják fel az önállóságukat annak érdekében, hogy több idejük legyen otthon TV-t nézni.

Pofám leszakadnak, ha egyetemista lányként azért nem tudnám megvenni magamnak a sminket, amit akarok, mert a pasim nem ad rá pénzt. Azt hittem, hogy az egyetemistáknak több eszük van ennél.

2019. márc. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
24%
A nő, aki eltartattja magát, annak hozzá kell szoknia, hogy a férfi be fogja korlátozni.
2019. márc. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

Engedne dolgozni, ha kapnék olyan munkát, amit be tudok írni az önéletrajzomba, vagy elismertetni gyakorlatként.

Keresgéltem, beadtam pár helyre, de nem én kaptam az állást.


Takarítani, mekibe, kasszába mehetnék már holnap is, de azt meg ő nem akarja.

2019. márc. 24. 18:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!