Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsal a férjem vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Atonymus kérdése:

Megcsal a férjem vagy tényleg csak bebeszelem?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt lassan 2 éve házasok. Most akarunk babát. Persze nálunk is vannak konfliktusok mint bárhol máshol. De! Előttem volt egy exe, aki elhagyta egy haverjaert. Ezt később megbeszektek, barátok maradtak amit jó ideig el is néztem... de amikor a kedvencek hívás listában a csak a első és melo közben folyton beszélnek hol messzen hol whatapp-on. Tegnap pont főzök amikor üzenetet kap. Megváltoztatta a kódját is így ha akarok se tudok belenézni a telojaba. Kivettem a hisztit h mutassa meg mit beszélnek először nem akarta majd csak a kezéből és kicsit vissza pörget és azt látom h az itthoni problémáinkat konfliktusainkat beszélik ki. A csaj a sajátját a párom a miénket. Úgy érzem elárult és nagyon magam alatt vagyok. Azt mondta h mostanság nem lehet velem semmit megbeszélni de a csak meghallgatja. Nagyon felek h mi lesz. Azt mondja szeret és nem akarja-e elhagyni. De a akkor ez mégis mi???? Felhívtam anyumat ő azt mondta h koltozzek háta pár napra. De a párom oroszlán a horoszkópbN nagyon makacs és önfejű és felek h nem akarna békülni buszkesegbol szüleim miatt h szégyelli magát. Aztán anyum azt is mondta h lehet csak túl reagálom és tényleg csak jóvá vannak de számomra ez undorító h pont az exenek kell engem a feleségét kibeszeljen. Kérlek segítsetek nagyon padlón vagyok:(((((((

L/28


2019. márc. 25. 15:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Itthon vagyunk. Szóba hoztam. Elmondtam neki h mennyire faj h az exével beszél ki stb. Majd sírásban törtem ki h én ezt már nem bírom.majd ő is elkezdett könnyezni h de nehéz időszak volt és a csaj kezdte a panaszkodást és neki is jólesett kibeszeni a problémákat.Bocsánatot kért és h nagyon sajnálja....
2019. márc. 25. 17:51
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem akarlak elkeseríteni, de ha az a baja, hogy nem tudja megbeszélni veled a problémáit ezért kibeszél az exének, akkor már elég nagy a baj :(, a titkolózás telefonon meg csak hab a tortán. Lehet fizikálisan nem csal meg, de érzelmileg tutira. Én nem terveznék hosszútávra vele, sajnálom :(.
2019. márc. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen te most ezt a szöveget benyalod és elhiszed de ennek akkor lesz látszata ha valóban veled fogja megbeszélni a gondokat és lezárja az ex dolgot. Azért sokan vagyunk itt olyan nők és férfiak is akiket szintén meg tudott hatni az ilyen sírás rívás bocsánat stb aztán ugyan úgy folytatódott tovább minden.
2019. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Máshol keresi a vigasztalást. Ami régen rossz. Itt elég nagy sz.. r van a palacsintában.
2019. márc. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%

Én elkapnám az exét, kicsit helyreráznám az agyát, meg is rugdosnám kicsit ott ahol a legjobban fáj (nőknek is).

Aztán hazamennék és várnám a hatást. Úgy viselkednék otthon, mintha semmi sem történt volna.

Ha a párod előhozza, akkor elmondta neki a szuka, ha nem, akkor figyeld az egyéb reakcióit.

Utána megtartanám a pasit addig, amíg nem találnék másikat helyette. Szükségletekre megfelel ideiglenesen.

2019. márc. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ez már csak rosszabb lesz.


És ne is szülj neki, én ilyen alakkal nem akarnék gyereket. :(

2019. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Írtam tegnap a csajnak. Azt mondta semmi nincs köztük csak jóban vannak. És h nem érti h én miért kapom fel a vizet elvégre semmi rosszat nem mondd rólam a párom csak elmondja h öt mi zavarja stb. És h neki is (csaj) jól esik h valaki meghallgatja. Erre írta h basszus neki nincs barátnője akivel megbeszelheti csak pont az exe?? A párom szerint is csak fel fújom a dolgot.. azt mondja h hát azt hiszed h öt érdekli? Hat nem.... biztos röhög a markában a csaj. Elvégre ismeri, együtt voltak,tudja milyen az ágyban mindent tud rola , ez az én bajom . Amúgy a parom bocsánatot kert, megígérte h többet nem csinál ilyet. Kedves volt este, mondta h szeret, sőt meg szeretkeztunk is. Valahol hiszek neki h nincs semmi köztük. Csak zavar h pont az exel beszél ki 😡
2019. márc. 27. 08:32
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Bmeg te @%€*¥@$% vagy. Előbb írtam, hogy személyesen keresd meg. Írni mindenki azt ír amit akar, és azt is mond amit akar. Zökkentsd már ki!

Amúgy a pasik ezért mernek madàrnak nézni nőket, mert ilyen tutyimutyi sok nő, hogy akkor is kussol, amikor a szeme láttára smárolja le a pasiját a l.tyó. Mondom ezt nőként. Ilyenkor nem beszélgetni kell, hanem elkapni a rib..c nyakát. És nem vagyok kisebbségi, csak ismerem az ilyen kis szövegeket, amiket lenyomnak egyesek.

Én hasonló esetben már a szemét kinyomtam volna a csajnak, meg p-n rugdosom.


Kit érdekel ha féltékenynek tart a párod vagy bárki? Ki az a barom, aki hasonló helyzetben nem lenne fèltèkeny? Mit érdekelnek tèged bizonyos jelzők? Rám bárki mondhat bármit, lekakilom. Növessz màr tököt, mert ez a latymatag kislányos viselkedés agyamra megy. Nő vagy bmeg, szedd össze magad és kapd el a csajt.

2019. márc. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!