Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha a barátom maga alatt van és úgy érzi nem jó az élete?

Figyelt kérdés

Több mint 1eve kellett eljonnie a munkahelyi zaklatás miatt amik nem voltak jogosak. Nagyon szerette azt csinálni de nem tudja feldolgozni azt ami ott érte a hazugságokat vádaskodást.


Azóta a családi vállalkozásban dolgozik de muszájból ( mert azt mondták a szülei h inkább dolgozzon ott h ne idegennek adják a pénzt.)


De látom rajra h nem érdekli a szépség ipar, (mivel parfüm boltjuk van ).

De nem tudja mihez kezdjen..van német ny.vizsgája , az angolt tanulja már 2eve és ha az megvan akkor meglesz a turisztikai közgáz diploma is neki..


A párom 30eves ffi.


2019. márc. 27. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos Te SEMMIT SEM TEHETSZ. A barátod felnőtt férfi, egyes egyedül ő a felelős a saját életéért. Neki kell kitalálni, mit akar csinálni, neki kell rendbehozni a dolgait. Ha kérdezi a véleményed, elmondod. De ennyi, ezt nem oldhatod meg helyette.
2019. márc. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

30 éves és nem tudja mit kezdjen...ezt inkább nem véleményezem...


A legnagyobb segítség amit adhatsz neki az, hogy támogatod különböző lehetőségek megismerésében. Nyilván intelligens, számtalan út áll előtte, de neki kell kikutatni hogy a személyiségéhez és a képességeihez mi illene a legjobban. Te csak ötletelj neki folyamatosan, menjetek el pl. állásbörzékre, lehet hogy kedvet kap valamihez!

2019. márc. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mint mondtad a nyelvvizsga választja el. Szerintem abban próbáld támogatni. A szülei is láthatják, hogy azzal többre megy. Nagyon jó állásokat tud elérni ezzel a diplomaval. Nem ebben dolgozom, de figyelem a munkaerő piacot. Sokkal Jobb lesz, mint amit most kényszerből végez. Egy nyelvvizsga nagyon max fel év befektetés lesz :) utána azt tudja végezni amit szeret. Szóval biztasd arra, hogy ha ez a nyelvvizsga meglesz, akkor tudja tenni azt amit szeretne :) ha gondolja forduljon külön tanárhoz :) engem a 0rol szinte fel szinte felső fokig vitt egy tanár. Persze azt jól válasza meg kihez megy. De két év után szerintem ideje ráfeküdni erre a szintre :)
2019. márc. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat a nyelvhelyességi hibákért, nem szándékos. Plusz azt vettem ki, szeretné ezt a turisztikai vonalat
2019. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!