Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmet hogyan tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet hogyan tudnám meggyőzni, hogy ne nappalin járjon egyetemre?

Figyelt kérdés

Az a helyzet állatire féltem a bnőmet, és most, hogy egyetemista lett mégjobban. Nem az, hogy benne nem bízom, hanem inkább a férfiakban.


Hogyan vegyem rá, hogy inkább levelezőn végezze az egyetemet és ne nappalin?


2010. júl. 4. 14:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/179 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de te nem vagy ép. Ha az én pasim lennél már rég repültél volna.
2010. júl. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/179 anonim ***** válasza:
92%

"Ettől félek: hogy ott az egyetemen valami srác lecsapja a kezemről."

Ezt hívják beteges féltékenységnek. Hol van itt a bizalom? Csak akkor vagy nyugodt, ha egész nap a felügyeleted alatt lehet? Te beteg vagy B+

2010. júl. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/179 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő téged szeret, hiába zaklatnák.
2010. júl. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/179 anonim ***** válasza:
100%

Most mondjuk megint, hogy minden KÉT (2!!) ember kell?Ha a barátnőd nem akarja, akkor más is abbahagyja.Amúgy meg nem kell egyből a legrosszabbra gondolni, lehet h senkinek sem fog annyi tetszeni!Ha meg be is próbálkozni valaki, a bnőd megmondja, hogy vagy neki és nem akarja, ha meg engedi akkor azt is el kell fogadnod, az ő élete!

Bocsi, de simán el tudom képzelni h a leírtak alapján egyszer menekülne a kapcsolatotokból:S És ennek nincs köze az egyetemhez h most nappalis-e

2010. júl. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/179 A kérdező kommentje:
Még erről nem mondtam neki semmit, és szerintem nem is fogok, mert kitaláltam valamit. Van ott egy ismim, megkérem, hogy figyeljen rá, mondja el, hogy mit csinál vagy ha valaki közeledik hozzá, akkor azt is, a srácot meg majd lerendeztetem.
2010. júl. 4. 14:46
 46/179 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hozzáállással jól tenné, ha még az egyetem előtt szakítana.
2010. júl. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/179 anonim ***** válasza:
100%
Kulturált megoldás, amolyan igazságos Izom Tibor-féle. Téged kéne jól lerendezni, és mindörökké távol tartani akármilyen nőtől.
2010. júl. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/179 anonim ***** válasza:
92%

:D:D:D esetleg valami lehallgató készüléket nem akarsz rászereltetni?:D nem látod h miket írsz?nagyon szánalmas...ha ki fog derülni páros lábbal fog kirúgni a bnőd az is fix :/

Nem tudom mikor akarsz felnőni, de ez nagyon gyerekes:S

Amúgy alaptalanul senki sem féltékeny sosem ;) és hiába írod, hog a bnődben bízol, ez nem így van, akkor nem csinálnád ezt, szegényt sajnálom csak:S olyan nincs, hogy csak a pasikban nem bízol..ha vki nem akar mástól semmit, akkor nem is lesz, erről ennyit:S

2010. júl. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/179 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyomoztatni kellene utána, hanem felnőttszámba venni.
2010. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/179 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább chip kellene a barátnőbe.
2010. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!