Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkó lennék a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó lennék a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos alakult egy kellemetlen helyzet, ami miatt át kellett jönnie hozzám lakni 1 hónapra. Tisztáztuk, hogy nem érzem magam és a kapcsolatunkat sem elég érettnek ahhoz, hogy összeköltözzünk, de nyilván ha indokolt, akkor itt lehet. Csak fizesse ki a rezsi felét. Egyre többet kaptunk össze, egyedül szeretnék élni, és zavar, hogy sokszor nem magának veszi a kaját, hanem eleszi az enyémet. Mindenben segítek neki, de soknak érzem ezt. Szeretnék néha egyedül is lenni a saját lakásomban, na meg húzodik, mert most összejött valami probléma megint, és még itt lesz pár napig. Ezen kívül teljesen kiégett anyagilag, én fizettem neki a bérletet meg adtam még minimális kp-t, hogy vegyen magának kaját.

Lehet bunkó vagyok, de úgy érzem, mindenben én segítsek neki, ő hálás, és érzem hogy kényelmetlenül érinti őt is, és már menni akarna ő is.

Nem tudom, de szerintetek ez nagy bunkóság tőlem? Szeretem, csak ez már sok nekem


2019. ápr. 1. 19:07
 1/9 A kérdező kommentje:
9 hónapos kapcsolat
2019. ápr. 1. 19:09
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ennek a kapcsolatnak sincs sok jövője.
2019. ápr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az normális, hogy privát szférát akarsz még ha ott is lakik. Viszont kicsit úgy érzem nem szivesen segitesz neki és elvársz valamit cserébe. Biztosan kiszolgáltatottnak érzi magát ő is, és főleg ha látja rajtad ezt még rosszabbul érezheti magát. Szerintem neked se esne jól, ha a helyében lennél és úgy látnád csak egy púp vagy a hátán .

Nem tudom, nekem ilyen helyzetben evidens, hogy segitek a páromnak ott, ahol tudok, bármiben. Mert tudom, hogy én is számithatok majd rá. Szerintem ez alap kéne legyen.

Mióta vagytok együtt?

2019. ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Ja, most látom 9 hónap. Hát.. azóta kialakulhatott volna szorosabb viszony is, amit felőled nem úgy látok, hogy meglenne.
2019. ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Bunkónak nem mondanálak, inkább úgy fogalmaznék:te még nem vagy kész az elköteleződésre.
2019. ápr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Gondolom amiatt érzi kellemetlenül magát, mert látja, hogy útban van neked. Mégis kitől várjon segítséget, ha nem a párjától?!

Nem vagy bunkó, csak nem kell neked ez a lány. Legjobb az lenne ahogy megoldódik a lakhatása lépjen le és ne is keressétek egymást. Munkája van neki?

2019. ápr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
szerintem itt lefott a kave.
2019. ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Fiatalon vagyok 22 éves, és én nagyon szeretem őt, de kicsit korainak érzem azt, hogy összeköltözzünk, meg azt tervezzük, hogy együtt éljük le az életünket, és én ezt akarom, de olyan érzésem van, mintha meg lennék fosztva emiatt valamitől. Kicsit függetlenül is élni szeretnék, de vele is lenni. Nehéz ügy.
2019. ápr. 1. 21:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Hányféle szemszögből írod ki ugyanazt a kérdést? Én nem gyakorizok sokat, de már vagy háromszor láttam ezt, csak mindig kicsit máshogy.


Bunkó a barátod (bocs, persze, te) és ennyi.

2019. ápr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!