Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni az ilyen pasikkal? L

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmibe, de semmibe nem invitál. Mindig az anyjával járogat el ide-oda, ha neki kell valami. Külön él a lakásában, és azt mondja, introvertált. Én mennék sétálni ilyen szép időben, ő nem, mennék mondjuk bkv hajózni, vagy megenni valamit, vagy csak úgy csinálni valami programot, levonatkozni vidékre. Nem! Egyik sem... csak bent ül és olvas, videójátekozik. Unatkozom mellette, egy társ azért van, hogy megosszuk vele az elletünket, de mellette egyedül érzem magam. Elmentem egyedül sétálni, és láttam a párokat, családokat, kutyákkal, én meg egyedül sétálgattam, mint vmi szerencsétlen.

Én is eleget vagyok bent, de ő állandoán = egyetem+otthon+lefekvés, vacsorázni is egyedül szokott.

Olyan jól esne egy borozós vacsorás est, de mindig én hozzam ezeket fel?

Ha szakítok, akkor egyedül leszek, de mellette is egyedül vagyok, mégis az a kisebb rossz, mert ő az egyetlen bizalmasom akire szamíthatok, főleg ha bajba kerülök. A barátaim jófejek, de nem invitálom őket be a magánéletembe, másrészt nem is érdekli őket annyira hogy ezzel érdemben foglalkozzanak.

Mégis úgy érzem, hogy már elegem van, konkrétan nem akar velem minőségi időt tölteni. Persze, hogy ellaposodik a kapcsolatunk, ha nem csinálunk semmit, én meg egyedül járkálgatok


2019. ápr. 2. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt nagyon szomorú volt olvasni... ez jelenti a "társas magány" kifejezés. Szerintem ha ez így folytatódik sokkal jobb ha szingli vagy. Egy ilyen fiú mellett nincs értelme lenni. Semmi aktivitás a kapcsolatban, egyedül meg legalább tudsz másfelé nyitni meg élni a saját életed.

Ha nekem lenne most párom úgy kihasználnám ezt a jó időt meg alapjáraton is... kell a bent ülés is persze de nem folyamatosan.. én azt tanácsolom HA ez így folytatódik huzamosabban akkor nincs értelme vele lenned. 21/F

2019. ápr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
hagyni kell őket beken, menj sétálni inkább a kutyáddal
2019. ápr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy egyedül is nehéz. Akkor is csak egyedül leszek... de hátha sikerül kitalálnom valamit.

23/L

2019. ápr. 2. 18:14
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen időben bajok vannak ha valaki nem igényli a friss levegőt. Öröm sétálgatni most. Fél 7 és még süt a nap. Nem értem miért jobb a videojáték ha van barátnő? Szerintem szakíts vele, semmi értelme ilyenre pazarolni az időt. Barátokkal járj el kikapcsolódni, sok program van országszerte, ahogy írtad le lehet vonatozni vidékre is. Sokkal tartalmasabb lenne, mint várni erre a játékfüggőre.
2019. ápr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Te még mindig jobb helyzetben vagy,én 24 vagyok és barátnőm se volt mert ronda vagyok! Akkor mit szóljak én ha boldog párokat látok? :)
2019. ápr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit lehet tenni? Kitenni az erdő közepébe, hogy egyék meg a medvék.

Najo... Vicceskedtem. Nem, nem azt. Ezekkel semmit nem lehet tenni. Ilyenek és kész.

2019. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%

Ha nem lennétek sokszor annyira felszínes majmok, és nem azt akarnátok, amit a másik hozzátok hasonló többi ezer tini, felnőtt csaj, és foglalkoznátok a kevésbé helyesebb pasikkal is, nem lennél egyedül. De az átlag nem felel meg nektek úgy se.

Minek sajnáljalak? Itt vagyok 30, 1 hónap és 31 leszek. Engem se sajnál senki, mert egyedül vagyok, persze nem is kell sajnálni, mert beletojok már az egészbe. :)

2019. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Bocs utolsó, de nem tudok olyannal együtt lenni, és emiatt értelemszerűen a párkapcsolat sem működne, ha nen vonzódnék az illettőhöz. És hogy kinek mi tetszik, az egyéni
2019. ápr. 2. 20:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Magyarán nyugodtan megpusztulhat az átlag, fel is kötheti magát, mert hát végül ki a fenét vonzanának? :)
2019. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Már írtam, hogy mindenkinek más tetszik.
2019. ápr. 2. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!