Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tud erre valaki értelmes magyarázatot adni?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem az egészet..Megismerkedtem valakivel pár hete 2x találkoztunk is s minden tök szuper volt megvolt a szimpátia az első perctől fogva..Múlt pénteken találkoztunk ahol mondta hogy sokat gondolkozott és hogy ez neki nem fér bele most az életébe a körülmények miatt..Mondta hogy kedves vagyok,aranyos és jófej de hogy semmilyen formába ne beszélgessünk..De végig mosolygott rám puszit adott és megöleltük egymást..De azt is mondta ha találkozunk az új munkahelyén köszönhetünk egymásnak..Csak nem értem hogy mi kell ahhoz hogy valakivel egyáltalán nem akarok beszélni,ez a fura számomra meg az egész úgy konkrétan..Neki egyébként a 2 haverja a fontos meg a régi munkahelye erre rájöttem már..20 x éves a lány...
2019. ápr. 4. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőségek


1.Mégsem jöttél be neki


2.A "kedves" haverjai áskálódnak, tipikus "magunkhoz láncoljuk" haverok


3.Van egy tirpák exbarátja aki mindig kavar és sosem fog lekopni (ebben az esetben te nyertél most, csak még nem látod)

2019. ápr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bennem a második lehetőség van ami baromira elképzelhető..Az ex barát kilőve mert elvileg csúnyán szakadt meg a kapcsolat köztük..Ha nem jönnék be neki nem adta volna meg a számát,ezt ő mondta...De miért jó ez hogy magukhoz láncolják az illetőt ?

Az egyik haverja egy meleg srác különben..

2019. ápr. 4. 15:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ahogy megismert, mégsem jöttél be neki valami miatt, amivel nem akar megbántani, mert nem te tehetsz róla, csak neki ez nem jön be? Vagy mégiscsak őszinte volt és tényleg ezen őrlődött, amit írtál, ebben az esetben tisztességes volt.
2019. ápr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezeket értem csak hogy akkor miért nem lehet beszélgetni velem ettől függetlenül ?

Mondta hogy nem akar talonba tartani x hónapig..

2019. ápr. 4. 15:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Kíváncsi leszek ha lemegyek a boltba vált-e velem pár szót..Csak az a rossz az ilyen szitukba hogy valaki eldönti ezt és kénytelen vagy elfogadni...
2019. ápr. 4. 15:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem akar veled "csak" beszélgetni, mert tudja, hogy ezzel azt éreznéd, hogy bátorít téged. Én pl nő vagyok, ismerem a pasikat, ha valaki elutasít egy pasit, de beszélget utána vele, a pasi hajlamos azt hinni, hogy a csaj még mindig környékezhető, csak mert kedves vele. Nem, neki még arra sem kellesz, hogy beszélgess vele, hiszen arra ott vannak a barátai! Szerintem ne pedálozz, ha valaki elküld, akkor el vagy küldve. Őrizd meg a méltóságod, és ne keresd többet!
2019. ápr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyoldalu vonzalom esetén felesleges a beszélgetést eroltetni. Semmi jóra nem vezet es ezért mondta.
2019. ápr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!