Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha tudom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tudom, hogy újra társkeresőzik, de nem akarok én lenni a nyomozgatós házisárkány?

Figyelt kérdés
A párommal sok éve vagyunk együtt, de az utóbbi időben többször lebukott, hogy társkeresőzik. Volt mikor véletlenül megtaláltam az előzményekben, volt mikor ismerős találta meg és szólt és volt mikor tudatosan én felmentem arra az oldalra megnézni, hogy kibírta e, de megint fent volt... Legutóbb is letörölte magát, de nekem ugrott és még ő volt megsértdőve, amiért én nyomozok utána. Ez volt kb 1 éve, de most megint bennem volt a kisördöt és 1 hónapja fent van... Elegem van, elfáradtam, el akarom hagyni, többet érdemlek. De nem akarok én lenni a nyomozgatós házisárkány a szemében... Mit tegyek most? Tényleg undorodom tőle emiatt már...
2019. ápr. 4. 18:27
1 2
 11/13 Izabella220 ***** válasza:
Jól tetted,remélem rád talál a boldogság.És egy percig se sajnáld ezt az undorító embert.
2019. ápr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy!
2019. ápr. 4. 21:25
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

#11:

Mi abban a ferfigyűlölet, hogy egy olyan embert, aki valószínűleg félrekefél - vagy ha nem, akkor szeretne félrekefélni - ki kell rakni a rákba?

Nehogy már mindenért a nők legyenek a hibásak, még akkor is, ha pl ebben az adott kérdésben is a sokadik alkalommal volt a pasi egy utolsó farok?!

Egy olyan nő, aki nem akar làbtörlője lenni egy jellemtelen p@csnek, az már egyből femináci?

Ilyen felfogással menj inkább a ferfihangra, az az incel-gyűjtő, ott vevők erre az álszent, csak a pasiknak vannak jogaik hozzáállasra.

2019. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!