Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem sokára 43...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem sokára 43 éves leszek, de még nem volt barátnőm . A kezdeti visszautasítások, és önmagam "utálata" keserűvé tett és korán feladtam. Beletemettem magam a munkába, barátaim nincsenek. Hogy kell ismerkedni manapság?

Figyelt kérdés

Mert lehet egy férfi akármilyen , ha magas az már fél siker,én alacsony vagyok.

Egy vidéki kisvárosban lakom , a szüleimnél , hát ez sem egy jó ajánló levél.Most már félem ,és gyűlölöm is a nőket , és ez a legrosszabb.Nagyon nagyon nehéz megváltozni, másképp látni a világot...


2010. júl. 4. 18:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

164 cm "magas" vagyok , és 55kg , nem dohányzom , és nem iszom alkoholt ,ennyit magamról.

Köszönöm a válaszokat ,jó tudni,hogy vannak még kedves , megértő emberek !

2010. júl. 5. 19:14
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de én félek az ilyenektől. volt szerencsém már többször is belebotlani ilyen hozzád hasonlókba. múltkor egy pasas a vonaton kezdte nekem magyarázni, hogy még sose volt nője és minden nő egy rohadt szemét k.rva és gyűlöli őket. sérültek vagytok, ilyen mentális állapotban ne álljatok neki csajozni hanem keressetek pszichológust, mert komoly gondok vannak a szociális viselkedésetekkel. és most nem a levegőbe beszélek, ez tapasztalat!!!

24 N

2010. júl. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért az utolsóhoz tegyük azt hozzá, hogy az, amiket leírt, egyáltalán nem jelentenek problémát, mert egyértelműen segíteni lehet rajta. Egy pszichológus tud is segíteni. Ezt tapasztalatból mondom, semmi szégyellnivaló nincs benne. Én mindenki előtt bátran felvállalom, hogy pszichológushoz jártam (igaz, én más ügyben)... Azonban a magyar társadalom elég nagy része azt hiszi, hogy aki ilyen szakemberhez jár, az beteg.Én is úgy jártam oda, hogy több teszt alapján ki volt mutatva rólam, hogy egészséges vagyok. Csak a magyarok nagy része rögtön "depressziós pszichopatának" bélyegzi az ilyen embereket. Ezért nem értek egyet az előzővel. Ez a hozzáállás inkább csak sajnálatos... De a rossz nézőpontokból is ki lehet gyógyulni :D
2010. júl. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. ha nő lennél és te is átélted volna, hogy egy vadidegen párkapcsolati csődtömeg, aki gyűlöli a nőket, neked fröcsög tombol és ököllel belever az ajtóba az orrodtól pár centire, hogy milyen szerencsétlen és erről csak a nők tehetnek, mindjárt nem lennél ennyire empatikus.
2010. júl. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

10:25: akkor nyilván én is egy párkapcsolati csődtömeg vagyok, akit érdemes elkerülni, csak mert még nem volt barátnőm.

Bár én nem hibáztatok senkit sem érte! De az olyan lányok miatt, mint te, nem erőltetem a dolgot. Akik cikinek találják, hogy valakinek 22 éves létére még nem volt barátnője és szűz.

Nem értem miért a barátnők és a szexuális élmények száma határozza meg egy ember értékét...

2010. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

10:25

Egy nagyon fontos dolgot tanultam az elmúlt időszakban. Nem azt kell nézni, hogy miben különbözik két ember, hanem azt, amiben egyezik. Ha folyamatosan csak a különbségeket nézné az összes ember, nem haladna előre a világ.

És aki egy kicsit megtornáztatja a jobb agyféltekéjét, (mint ahogyan én tettem azt), kialakulnak az empatikus gondolatok az agyában. Hidd el, hogy sokkal könnyebb és jobb így élni.

Abba gondolj bele, hogy milyen érzés lehetett annak a férfinak, akit TE SEM (!) hallgattál végig. Nyilván ő is egy nagyon mély érzelmű ember.

Igazad van, nem tudok a nők agyával gondolkodni, de a te helyzetedet is megpróbálom átérezni. Azonban az a nő, aki teljesen rendben van önmagával, bizony nem ítéli el az ilyen férfiakat sem.

2010. júl. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Kedves 24 N !Nem tartom magam beteg embernek .A problémám az ismerkedéssel van , mert a nőknek manapság is én minden tekintetben kevés vagyok .Hogyan legyek több ? Legyen vastag aranyláncom , menő napszemüvegem ,és jó dumám ,meg egy dögös kocsim ,ez már elég ? Mert nektek csak a menő pasi az isten ,ő az ideál.Ők meg aztán cserélgetnek titeket , mint a "mobil lyukat ".

Én nem tudok ilyen lenni, és nem is akarok.Egyszerű EMBERNEK érzem magam , és nem egy állatnak ,aki a nőt csak élvezeti cikknek nézi , mert ti ezt csináltok magatokból. Miért van ennyi válás ? Mert a szerelem lángja kialudt , és majd talán máshol majd lesz másik ?

Lehet , de akkor ott nem volt szeretet , csak vonzalom .

Sajna ez a trendi .

2010. júl. 8. 20:30
 18/19 anonim ***** válasza:
Ja, biztosan marhára mély érzelmű ember lehetett, de engem ott adott pillanatban kicsit jobban érdekelt a saját testi épségem mert mint már írtam, a pasas kikelt magából és csapkodott és ordított. (tök egyedül ültem egy vonatkupéban és beült mellém) egy ilyen élmény után hadd ne legyek már empatikus az ilyen iránt oké? mellesleg az ürge nem volt képes felfogni, hogy nekem barátom van akit szívből szeretek és mellette nem kell SENKI MÁS!
2010. júl. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
cs istvan?
2010. júl. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!