Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az olyan kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan kapcsolatokról ahol a nő a család fenntartó és pl a férfi megy el gyedre is? Valóban egyre több az ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 6. 13:41
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
38%

# 10

Egy újszülött jópár hónapon át azt sem tudja, hogy ő él, illetve el sem tudja magát különíteni a külvilágtól. Nem tudja, hol ér véget a saját teste és hol kezdődik a levegő, nincs öntudata.

A gondozó neme pedig teljesen irreleváns a fejlődésében. Semmit sem befolyásol, ha egy férfi gondoskodik róla a kezdetektől.

Normális országokban nincs 2 évig otthon az anya a gyerekkel, mert ez nagy hülyeség.

Jó lenne, ha ítélkezés helyett inkább olvasnál némi szakirodalmat arról, hogyan működik egy csecsemő. Kevésbé lennél idegesítő. Mindenki utálja az ítélkező embereket.

2019. ápr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Jó nekik, hogy egy fizetésből fenn tudnak tartani egy családot.
2019. ápr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

En több párt is ismerek, ahol apuka is volt otthon a gyerekekkel. Volt ahol a feleség jelentosen többet kereset, másholeg csak megosztottak.

Ahogy nekik jó.

2019. ápr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy tök jó az ha nekik így sikerült, és mindegyik fél boldog így. És azt, hogy néha lennék én is ebben a felállásban.
2019. ápr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
67%

"Születése után a gyermek nincs tudatában az indivíduumának, szimbiózisban, duálunióban él az anyjával. Ebben az együttélési és együttlétezési formában mindkét félnek egyformán szüksége van a másikra. Mivel kapcsolatuk kölcsönös és dinamikus, mindketten képesek befolyásolni a másik viselkedését. Az anya-gyermek kapcsolatnak a minősége hozzájárul a gyermek saját testének az anya testétől való leválásához, mely az anya érintésén, simogatásán, ringatásán és az anya hangján keresztül valósul meg."


Tessék, egy kis szakirodalom.


Igen, külföldön sok helyen nincs választásod, menned kell dolgozni ha pénzt akarsz, mert nem támogatja az állam a hosszabb otthonmaradásod. Ez nem azt jelenti, hogy a gyereknek ez lenne a jó.

2019. ápr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
10%

Én se maradtam volna ki a gyerekem első 2 évéből, és koromból kifolyólag is a hagyományos szerepek mellett voksolok.

Évszázadokon át működött, most elmondják hogy ez milyen rossz volt, erőszakkal változtatnak rajta, és közben láthatóan nem működnek a szerepcserés kapcsolatok.

Jelzem, dolgozom és nem htb vagyok, nem azt várom soha hogy eltartsanak, de akkor is legyünk már tisztában hogy biológiailag mire alkalmas egy nő meg mire egy ffi.

2019. ápr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
5%

# 15

Ez pszichoanalízis. Totál tudománytalan.

2019. ápr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
85%

"Jelzem, dolgozom és nem htb vagyok, nem azt várom soha hogy eltartsanak, de akkor is legyünk már tisztában hogy biológiailag mire alkalmas egy nő meg mire egy ffi."


Mire alkalmas? Hm? Egy férfi biológiai okokból nem tud pelenkázni ée ellátni egy kisgyereket? Egyedül a szoptatás, ami nem megy neki, de azt is lehet üvegből.

2019. ápr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
12%
Ismerek ilyen part. Azt gondolom h az a ferfi egy here es ez is csak egy kibuvo h ne dolgozzon, de nem altalanositanek azert. Egyebkent jo dolognak tartom ha a ferfi is elmegy par honap apasagira, de h konstans o pelenkazzon es a no keresse a penzt azt nem tartom normalisnak.
2019. ápr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez rohadtul csak arra a két emberre tartozik, akik benne élnek a kapcsolatban.
2019. ápr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!