Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul esne ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne ha a párotok magától egy sort sem írna egy hétvégén?

Figyelt kérdés
Párommal a hétvégén vidékre utaztunk, mindenki a saját családjához. Én írtam neki, de sosem volt kommunikatív, gondoltam nem ér rá. Ma egy sort sem írt és vissza sem irt, mikor rákérdeztem, hogy mi a baj leoltott, hogy nem azért ment haza, hogy nyomkodja a telefonját.
2018. máj. 21. 17:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%

nem. nem kell minden nap egymáson lógni. ha akar beszélni veled akkor majd ír, ha más dolga van vagy nem akar akkor nem ír. ez nem értem miért probléma.

22N

2018. máj. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát pontosan ez a problémám! Hogy nem akar velem beszélni :D És ez szerintem nagyon nem normális.
2018. máj. 21. 17:09
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
De igen, normális. Attól még hogy egy pár vagytok, ő a saját személye és te is. Különállóemberek vagytok. Csak mert együtt vagytok és nem ír 2 napig az nem azt jelenti hogy nem kíváncsi rád vagy nem szeret. De amúgy ez tök érthető ha nem régóta vagytok együtt, nekem is évekbe telt ezt megérteni :D
2018. máj. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%
A párod határozottan nem szerelmes. Ez a “nem kell minden nap egymáson lógni” - hát, nem kell, de a szerelem arról szól, hogy nem bírod ki :)
2018. máj. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
15%
Jobb kezem szerencsére nem igényel ilyen dolgokat hogy irjak neki üzenetet vagy hívjam fel. Nincs dráma
2018. máj. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem esne rosszul, ha nem irna magatol, de ha igy reagalna, hogy nem azert ment, hogy a telefonjat nyomkodja, akkor az mar igen. Gondolom te sem azert mentel, de ettol fuggetlenul 10-10 perc uzenetvaltas belefer a ket nap alatt.
2018. máj. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy ez a “teret kell hagyni egymásnak, nem szabad lógni a másikon” igazából az a szöveg, amivel azok a lányok vigasztalják magukat, akikbe a pasijuk/randipartnerük nem szerelmes és eltünedezik napokra, vagy csak keveset írogat cseten meg ilyesmi. Idővel rá fogtok jönni, hogy ez a szabad tér dolog egy nagy baromság, amivel csak álltatja magát az ember. Mert hát fájdalmas belátni, hogy a fickó csak nem szerelmes.
2018. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%
Nem, egyáltalán nem, nem gondolom úgy, hogy muszáj lenne minden áldott nap beszélgetni. Akármilyen szerelemes vagyok egyszerűen nincs igényem minden nap beszélgetni senkivel, főleg, ha még csak nem is személyesen történik. Tudod, mit ad nekem a chat/sms/telefonálás egy kapcsolathoz? Hát, kérlek szépen, a nagy büdös semmit. Ha óránként-kétóránként írna, na az zavarna, de nagyon.
2018. máj. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én távkapcsolatban vagyok a barátommal, és rosszul esik, ha két napig nem ír pedig nincs semmi extra programja. Ha valami különleges van azt megértem, pl vizsga előtt, bár kicsit akkor is rosszul esik. Mi beszéltünk már erről és sokat javult a helyzet.


A kommunikációt ajánlom neked is, legalább elalvás előtt pár sort írhatna. Abban igaza van, hogy nem telefont nyomtatni ment haza.

2018. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit se esne rosszul, hisz csak szaros 2 napról van szó. Én komolyan nem hiszem el, hogy egyesek szerint a szerelemnek az az ismérve, hogy állandóan rá akarsz telepedni a másikra vagy hogy minden nap beszélni akarsz vele még akkor is ha épp semmi fontos mondanivalód. Minek? Mire jó ez? Na, jöhet engem is lepontozni a sok kodependens barom :D
2018. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!