Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egy veszekedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egy veszekedés alkalmával a falhoz szorított, amitől kicsit bevertem a fejem, és úgy megszorongatta a csuklómat, hogy lila foltos lett tőle. Ez olyan, mintha megütött volna?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez megbocsátható, ha oka volt rá?
2019. ápr. 8. 20:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%
Egy kapcsolatban a megfélemlítés bármilyen formája elfogadhatatlan.
2019. ápr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
44%

Egyik barátnőm berúgva ment haza egy buliból(igen a csaj) aztán részegen úgy döntött tele a @ azzal, hogy a pasija munkára hivatkozva a gép előtt tölt órákat ezért bement a békésen józanul szunyókálóhoz és közölte vele, hogy fogja és kidobja a hivatalos iratait aztán a gépét meg még amit az íróasztalon talál.A pasi először csak mondta neki, hogy oké csináld csak aztán feküdj le, de mikor hallotta, hogy nyílik az ablak kiment utána és látta ahogy a csaj elkezdi dobálni a 4.emeleti lakásból először a papírokat aztán már vitte a gépet is.Ismerősöm megfogta a kezét és megszorította(80kg csajról volt szó, szóval kellett fogni) belilult neki.Másnap a rendőrségen a csaj feljelentette, családon belüli erőszakért, a pasit bevitték 1 napig bent fogták kihallgatták és elengedték.Semmilyen eljárás nem folyt ellene, mert ,,jogosan védte a tulajdonát".Nyilván a kapcsolat lezárult köztük.

Ezzel csak azt akarom írni, hogy van az a helyzet mikor előfordulhat, hogy még egy nőt is erősebben meg kell fogni ahhoz hogy nem csináljon faxságot.Kérdés milyen vita volt, viszont ha ennyire az állatot hozzátok ki egymásból akkor sok jövője nincs a kapcsolatotoknak.

N

2019. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha a csuklód helyett a nyakadat kezdi el szorongatni az is elfogadható? Akkor sem "emelt rád kezet" tulajdonkèppen.

Áruld már el mi volt az az ok, amièrt talán jogosnak èrzed a dolgot?

2019. ápr. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Direkt érzékeny témákat hoztam fel neki, a gyenge pontjain "támadtam", megbántottam, gyakorlatilag provokáltam. Így érthetőbb a reakciója, nem?
2019. ápr. 9. 04:58
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Buta pics
2019. ápr. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező maga a barát inkább.. Csak félt úgy ki írni a kérdést hogy megszorongattam meg falnak lökdöstem a barátnőmet..

Egyáltalán nem normális , mivel az agressziót tudni kell kezelni, ilyenkor le mész az utcára és addig rugdosod a fenyő fát amíg a saját lábadat nem töröd el, hülye nővel szemben sem használod a fizika erődet.

2019. ápr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Két gyereket nevelek, az egyik most tinédzser. Időnként olyan dolgokat mond, meg csinál, hogy szó szerint elönti az agyamat a f.s. Ha ezen múlna, hogy bánthatjuk-e a másik embert, hogy mennyire húzza fel az agyunkat, akkor már elástam volna a te felfogásod szerint, kérdező. Ezzel szemben sosem ütöttem meg, de egyszer kiütöttem a konyhaajtóból az üveget miatta.


Semmilyen körülmények között nem legitimálható az erőszak. Ha egy nálad gyengébbet bántasz, akkor meg különösen nem. Ordíts. Verj falhoz egy tányért. Vagy bármi. De ne a másikat bántsd, indulatból.

2019. ápr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező! A válaszod alapján egy gusztustalan személyiségű ostoba liba lehetsz. Nem bántásból, de ezt a típust nem tudnám sajnálni, ha a provokált fél jól elveri. Magadnak csinálod.

Más kérdés, hogy én a pasi helyében inkább kidobtalak volna és akkor nem kell a baromságaid hallgatni.


Van ilyen típus, mint Te, aki azt hiszi, mindent lehet és direkt provokál. Sajnos az a büdös nagy helyzet, hogy tényleg lehet mindent, de van, aminek következményei vannak. Szóval semmivel sem vagy jobb és végképp nem vagy ezen helyzetben áldozat. Ez nem az a helyzet, mint mikor hazajön részegen és megver. Nagyon nem.

2019. ápr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A falhoz szorítás akkor indokolt, ha éppen aktívan készül kárt tenni benned, magában, egy harmadik emberben vagy valamilyen tulajdonodban.

Hazajön az asszony és elkezd ütni-verni? Fogd le nyugodtan. A gyereket készül éppen bántani? Szintén. Dobálja, töri-zúzza a cuccaidat, ki akarja dobni a számítógéped, tépkedi a hivatalos papírjaidat? Továbbra is rendben van. Ő készül megvágni magát, ablakon kiugrani, lépcsőn leesni? Természetesen kapd el.

Verbális provokációra az elfogadható reakciók: verbális ellentámadás, logikus ellenérvelés, ignorálás, helyzetből való fizikai távozás. A verekedés nem.

2019. ápr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy mit mondunk, te bele vagy buz**ulva a srácba, szerelmes vagy bele és mindent elnézel neki.


Győzködd csak magad, győzködd csak...

2019. ápr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!