Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egy veszekedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egy veszekedés alkalmával a falhoz szorított, amitől kicsit bevertem a fejem, és úgy megszorongatta a csuklómat, hogy lila foltos lett tőle. Ez olyan, mintha megütött volna?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez megbocsátható, ha oka volt rá?
2019. ápr. 8. 20:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudok erre mit mondani. Lelkileg se szep dolog kinozni vkit, de testileg se. Nem tudom mit tegyel, mert nekem is lehetne olyan megsemmisito dolgokat mondani, hogy nem neznem hany kilos, hany eves az illeto repulne a pofon. De a paromat megutni? Max ha megcsalna, egyeb esetben csak sarkon fordulnek.

Nezd, madarat tollarol, embert baratjarol es parjarol ismerni meg. Mindkettotokben van gatlastalansag es nem nezitek a tetteitek kovetkezmenyet.

Es meg valami: a te veralafutasod elmulik, csontod nem tort, fogad nem vesztetted el, de azok a bizonyos dolgok, amiket mondtal maradando karokat is okozhattak.

Barmit meg lehet bocsatani, de nem feltetlenul kell azonnal. Ha normalisan tudtok beszelgetni es mindketten hajlandoak vagytok a valtozasra akkor lehet esely. A szakitastol nem lesztek jobb emberek es egy masik kapcsolatban siman megismetelhetitek ugyanezt, szoval en nem kapkodnam el a dolgokat. Kozvetlen eletveszelyben ha jol ertem nem vagy.

Ha nem tudtok megegyezesre jutni akkor kesobb is szakithatsz. Ha pedig a kapcsolat megmentesen faradozol akkor szamits ra, hogy honapokba fog telni visszaallitani a bizalmat.

2019. ápr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Utolsó:! Ha megcsalna, akkor már nem érdemes lesüllyedned a szintjére azzal, hogy még te is verekszel már pedig a megcsalás benne van a pakliban akkor bele kell ebbe törődni, mert a megcsalást egy pofonnal nem lehet nem megtörténtté tenni ennyi. Az meg hogy nem nézed, hogy kicsoda az illető, hanem felpofozod, ha valami számodra nem tetsző dolgot mond, vagy tesz. Most itt nagyarcoskodsz, na de ha mondjuk az utcán szembetalálnád magad egy nagy darab kigyúrt izomagyúval most ezt példaként hozom fel, találnád szembe magad, s azt pofozod fel hát....Megvan rá az esély, hogy rád nézve rosszul is elsülhet a dolog.


Kérdező:! Helyetted más nem dönthet afelöl, hogy megbocsájtasz e neki, vagy sem.


/FF/-€£¥.

2019. máj. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!