Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is volt így?

Figyelt kérdés
A családomban láttam már ilyet, és szerintem kicsit én is így érzek most. Szóval adódik egy probléma, ami miatt az egyik fél elkezd a szakításon gondolkozni, de pont ezután jön rá, hogy ő az igazi neki. Ez mennyire gyakori, esetleg van hasonló sztoritok?

2019. ápr. 9. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Sztem semennyire nem gyakori, aki azon gondolkozik, hogy szakitani akar, az nem fordul akkorát, hogy igazinak lássa a társát a következő kanyarban. Ha valaki komolyan elkezd szakításon gondolkozni, az hamarabb meggyőzi magát, hogy kell szakítson, vagy esetleg tovább ül a langyos sz.ban amíg nem talál jobbat magának s akkor lépik.


Ha valaki szakítani akar veled, akkor azt kell hagyni menni.

2019. ápr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Mi voltunk igy. Aztan megbeszeltuk es rajottunk mennyire szeretjuk egymast mindketten. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2019. ápr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sok emberrel előfordult. Meg az is, hogy szakítás után kibélültek. Te akarsz szakítani?
2019. ápr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok, csak nem akarok ezzel a problémával együtt élni sem örökre. De szerencsére valamennyi esély van rá, hogy meg tudjuk oldani, csak hát tényleg jó lenne már ezt látni. Viszont ha nem sikerül, akkor tartok tőle, hogy a jövőt negatívan befolyásolhatja.
2019. ápr. 9. 13:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi lenne a probléma amúgy? Mert az sem mindegy, hogy mennyire súlyos, meg tudjátok-e oldani, a másik hajlandó-e rá. Mert, ha nem, akkor nem ő az "igazi".
2019. ápr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam nem volt így. Amikor azt hittem, hogy a párom az igazi, ő pont akkor szakított velem. Azóta próbál hívogatni, de blokkolva jelenik meg, úgyhogy biztos nem békülni akarna.
2019. ápr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatban nyilvánvalóan vannak hullámvölgyek. Mikor épp lent vagy/tok, akkor úgy érezheted, hogy talán jobb lenne nélküle, könnyebb lenne esetleg megoldódna a probléma. Ilyenkor az ember mélyen magába fordul és csak agyal és agyal, mi legyen. Ha nem elég erős a kötelék és a szeretet, ebben az esetben könnyedén inkább kilépnek a kapcsolatból. Ha pedig igazi, mély szerelem és szeretet van, egy ilyen völgyben rájön az ember, hogy nem érdemes az eddig felépitett és mély kapcsolatot eldobni egy ideiglenes probléma miatt, hisz eszébe jut minden egyes dolog, ami eddig összetartotta a kapcsolatot.

Ilyenkor szokták mondani az öregek, hogy megjavitani, és nem eldobni a dolgokat. Talán az újnak mégtöbb baja lesz...


A kérdésedre válaszolva, igen, nekem is támadtak ilyen gondolataim egy-egy mélyponton. Aztán mikor leültünk a párommal és ránéztem, rájöttem, hogy én ezt az embert sosem akarom elengedni.

2019. ápr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak idő kérdése, én is hittem eddig a sikerben, meg hogy meg tudjuk oldani (akarjuk is), csak néhány történés kihozta belőlem a legrosszabbat az utóbbi pár napban. De utána, ha sikerülne végre lenyugodnom valahogy, valószínűleg folytatódni fog a pozitív hozzáállás es a megoldás keresése.
2019. ápr. 10. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!