Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom folyton megsértődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom folyton megsértődik ha hamarabb megyek aludni mint ő. Nem is beszél már velem. Mit lehet így tenni?

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra lett ilyen. Szombaton beszéltünk, de este 11 körül már nem volt semmi téma, álmos is voltam, mondtam neki megyek aludni. Ezen megsértődött. Pedig előtte normálisan beszélgettünk. Vasárnap nem is keresett. Tegnap én írtam neki délelőtt, viszont egész nap meg sem nyitotta. Este már meguntam ezt és mondtam, hogy ha baja van velem mondja meg. Az volt a válasza, hogy nincs semmi baja, de nem érdekli mi van velem, és csináljam a dolgom, mert semmilyen velem kapcsolatos dolog nem érdekli. Most mit csináljak?

Mondjuk nem ez az első eset. Sokszor napokig minden rendben, majd a következő nap bunkó velem, vagy leszid mindenért.

Rengetegszer van olyan, hogy hétköznap esténként nagyon álmos vagyok 10 körül, de éjfélig szenvedek, mert ha írom neki, hogy aludnék, akkor megsértődik és el sem köszön. Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Legalább adna valami indokot miért ilyen velem. Úgy viselkedik mint valami óvodás, de nekem mondja mindig hogy gyerekes vagyok, meg éretlen.

Mielőtt kezditek, nem tini egyikünk sem. Tudom nevetségesen hangzik ez az egész, de borzasztóan belefáradtam már ezekbe a baromságokba,közben más problémáim is vannak.

N


2019. ápr. 9. 21:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%
#10-es vagyok. Autocorrector :). Edzés = eszedre :).
2019. ápr. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Mit lehet tenni?


A további kommentjeidet olvasva, csak szakítani.

2019. ápr. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Amint ilyent ír nem érdekli mi van veled közlöd jól van, akkor mostantól ez kölcsönös S ápolja csak magában a nemlétező sérelmeit.


Minden kapcsolatban vannak konfliktusok de sose úgy oldja meg az ember, hogy direkt lealázza s megbántja a másikat... Főleg ilyenen, hogy aludni se hagy...

2019. ápr. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

#7: Nagyon aranyos vagy, köszönöm :) Bár nem gondolom, hogy lesz olyan aki szeretne velem lenni. Már semmi önbizalmam. A barátom folyton azt mondja, hogy engem senki nem viselne el úgysem :( Pedig neki is próbáltam mindenben megfelelni, kb sosem mondtam ellent, mindenben az ő véleménye számított és ez sem jó... Nem tudom ezen felül mi kéne még.


#10: Neked is köszönöm a biztatást, nagyon kedves tőled!!


#12: Meglesz...


#13: Igazad van teljesen!


Köszönöm mindeninek a tanácsokat!

2019. ápr. 10. 10:32
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem dobd ki ezt a hisztifeszket.
2019. ápr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"A barátom folyton azt mondja, hogy engem senki nem viselne el úgysem :( Pedig neki is próbáltam mindenben megfelelni, kb sosem mondtam ellent, mindenben az ő véleménye számított és ez sem jó... Nem tudom ezen felül mi kéne még."


Normális esetben ennyi sem kéne. Sőt, ez kifejezetten egészségtelen. Egy jó kapcsolatban kölcsönösség van, kompromisszumok, kommunikáció, energia-befektetés mindkét oldalról. Amiről te beszélsz, az egy nárcisztkikus férfi és egy önbizalomhiányos nő toxikus kapcsolata. Azonnal lépj ki, és heverd ki.

2019. ápr. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nem is beszéltünk azóta. Pedig ma van egy kisebb műtétje, és nem tudok róla semmit. Bár a szüleim is kérdezték tőle múltkor, hogy kell-e valami segítség, (mert nem egy városban lakunk, viszont ebben a városban van a műtét ahol én lakok, 60 km van köztünk, nem vészes)esetleg vigyük-e haza, hogy ne úgy vezessen stb. De arra is azt mondta, hogy hagyjuk békén. Pedig nem rossz szándékból akartunk segíteni.

Bár nekem meg nőgyógyászati problémám volt a múlt hónapban. Megkértem, hogy vérvételre ha úgy van kísérjen el, hogy ne busszal kelljen menni,és ha esetleg rosszul vagyok, legyen mellettem valaki. Arra is azt mondta, hogy szerinte elég nagy lány vagyok, és oldjam meg magamnak. Igaziból ekkor ábrándultam ki belőle teljesen. Sosem kértem tőle semmit, még azt sem vártam el, hogy akár a buszmegállóba elvigyen kocsival. Mindent megoldottam magamnak, mert tudtam, hogy nem szívesen segít. Itt viszont örültem volna ha mellettem van. Nem volt...

2019. ápr. 11. 12:40
 18/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom Kérdező, ez a pasi totál lelak téged lelkileg :/
2019. ápr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2019. máj. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!