Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom miért nem akar minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom miért nem akar minél hamarabb költözni?

Figyelt kérdés
Az az igazság sejtem, külföldön dolgozik, és nagyon jól elvan odakint. Két havonta jár haza kb. Én pedig a szüleinél lakom. Vettünk lakást nyáron, de felújítandó, most arra gyűjtünk. Viszont azt vettem észre, hogy egyre jobban elodázza ezt a felújítás dolgot, hogy annál tovább maradhasson kint, mivel abban egyeztünk meg, ha kész a lakás, hazajön végre. Az anyukájával még csak-csak kijövök, de az apjával nem igazán, nem is tudom, hogy kerülhettem ilyen faramuci helyzetbe. Viszonylag lakható, mikor megemlítem, hogy átköltöznék már így is, ő kijelenti, hogy hülyeség és ő oda nem megy ebben az állapotában, én se menjek. Sajnos nem érti meg, hogy nekem ez a helyzet mennyire nem jó, neki viszont így tökéletes. Máshova nem tudok menni. Mit tennétek?

2017. nov. 27. 10:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem a saját szüleiddel laksz?

Amúgy a pároddal kell megbeszélni, hogy mit akar pontosan, de én addig nem laknék a szüleivel, az is biztos.


22/N

2017. nov. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
A legutolsó dolog lett volna hogy olyanba belemenjek,hogy a szüleinél lakom,miközben 2 havonta jár haza.Ha közösen vettétek a lakást,szívás,tuti megijedt az elkötelezettségtől.
2017. nov. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Költözzön át, ha lakható...
2017. nov. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

MInek laksz a szüleinél? Van egy lakásotok, miért nemv agy ott? Lakj a szüleiddel vagy egyedül, de ez így elég ciki.

A lakást csak ő vette? Mert ha igen, akkor neked nincs közöd hozzá.

Ott a kecó, melózol, akkor csináld meg, hogy lakható legyen, pl kifestés, azt egy nő is meg tudja csinálni.

2017. nov. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
78%
Kinek a nevén van a lakás? Ha csak a pasidèn, az szuper. Akkor egyszerűen hagyd ott a francba, és keress egy olyan embert, aki veled akar lenni. Ha közös a lakás, az szívás. Akkor beszélned kell ügyvéddel, hogyan tudsz kiszállni ebből a buliból. A pasid jó eséllyel nem szeret téged.
2017. nov. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Közös, fele-fele részünk van benne.
2017. nov. 27. 11:28
 7/36 A kérdező kommentje:
Én nem gondoltam azonnal szakításra, de hogy tudnám értelmesen meggyőzni, hogy bizony ha legközelebb hazajön, segítsen átcuccolni!
2017. nov. 27. 11:29
 8/36 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy. Ne győzködd. Mondd meg, hogy lesz, ami lesz, Te bizony átköltözöl. Választhat: ő segít, vagy hívsz költöztetőt.Nagyon keményen ki kell most állnod magadért.
2017. nov. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
65%

Mit kell segíteni? Hívsz költöztetőt, segítenek és kész.

Mire jön haza, már berendezgethetsz nagyjából,más pasi ennek örülne

2017. nov. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
86%
#9 igen, de 1. A költöztető nem ingyen dolgozik. 2. Más pasi azon lenne, hogy mihamarabb kezdhesse a közös életét a barátnőjével. Szerintem soha nem fog ez a fickó összeköltözni a Kérdezővel.
2017. nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!