Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt az eddigi legsértőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legsértőbb dolog, amit az exed vagy a párod mondott neked?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 10. 15:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

exem: életképtelen vagyok

mostani párom: undorító ember vagyok, egy szerencsétlenség

2019. ápr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva nem emlékszem. Megalázó vagy sétrő tettekre emlékszem a múltból, de szavakra, ilyesmire nem, ezek nagyon hamar elillannak nálam. 8 éve vagyunk együtt a férjemmel és egyszer sem sértett még meg szándékosan. Ha megbántott, az mindig valami félreértés volt és mindig meg tudtuk beszélni. Egyikünk sem az a sértődős, hisztis vagy veszekedős típus, olyannal nem jönnék ki.
2019. ápr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Exem: így kéne állnia a mellednek (megemeli), 20 éves voltam, nagy melleimre már akkor hatott a gravitáció...mndezt mosolyogva, és meglepődött, hogy rosszul esik. Ugyanez az ember, később: nem akarok kövér lánnyal járni (56 kiló voltam), ne öltözz már ilyen szarul, nem vagyok beléd szerelmes, mégis mit gondolsz, bezzeg az exe, na az igazi nő stb . Mindezt úgy, hogy az ő külseje na az egyáltalán nem volt tökéletes.


Első barátom volt, hülye voltam én is, örültem neki, hogy valaki jár velem. Máig nem értem miért udvarolt, miért keresett, miért kezdeményezett, ha csak rugdosandó pótléknak kellettem.

2019. ápr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Exem: egy hétig voltam kórházban műtöttek, mikor hazaengedtek otthon, " jó hogy itthon vagy, már ráférne a lakásra a takarítás és tiszta ruha sincs".

Sajnos csak két héttel később volt csak erőm elköltözni...

2019. ápr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Akart még más párkapcsolatokat is és emiatt szakított velem.


25/f

2019. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Nekem azt mondta a férjem három hónappal a szülés után, hogy bottal sem piszkálna meg, nézzek már magamra. Illetve még olyat is mondott, hogy a szexben nem érdekli, nekem jó e vagy sem, ha rámfanyarodik, azon van, hogy minél előbb vége legyen. Kb két perc volt az átlag.
2019. ápr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Ex: egy korcs vagyok


Jól megagyaltam érte

2019. ápr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Exem: szabad akarok lenni és nem lekötve, de majd pár év múlva újra találkozhatunk.


A mostani párom nem mondott sosem sértőt nekem, 5 éve együtt :) Úgyhogy köszönöm az exnek, hogy elküldött :)

2019. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Èn molett típus vagyok, (170cm/75 kg)Amikor megismertem a páromat ezt mondta: jaj de jó nagy feneked van, imádom az ilyen típust....fél évvel később: óh, de nagy feneked van, le adhatnál pár kilót, úgy kb.10-et...ki érti ezt?
2019. ápr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki a páromként sértő dolgot mond rám, már nem a párom. Félreértés ne essék lehet el lehet mondania valakinek a véleményét még úgy is ha nekem nem tetszik, de ha valaki bunkó az mehet a levesbe. Az egyik exem mondott olyat, hogy átlagon aluli voltam a többi barátnőjéhez képest, de önzetlen és kedves úgyhogy azért volt velem, mert biztos volt benne, hogy nem hagyom el. Kifejezetten meglepődhetett mikor mégis elhagytam. De ezt azután mondta, hogy szakítottunk és nem is nekem, csak a fülembe jutott.
2019. ápr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!