Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok hogy mükődik ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hogy mükődik ha a párotok ellenkező nemű ismerősével találkozik?

Figyelt kérdés

Szokott nektek szólni? Nem zavar titeket?

Mennyit találkozik velük?


2019. ápr. 10. 16:38
1 2
 1/13 LazyJones ***** válasza:
91%
Ha tervezett tali, szoktunk egymásnak szólni. Ha csak összefutás, akkor csak akkor, ha volt valami érdekes, vagy említésre méltó az idő alatt. Nem zavarja egyikünket sem, havi pár alkalom mindkettőnk esetében.
2019. ápr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%

Ha egy nőről lenne szó, akkor már menne a részéről a hiszti, hogy ha szóvá tennék, hogy ők találkozni akarnak a fiú barátaikkal. Nekik alanyi jogon jár.

Fordítva sincs elnézve sokszor, mert akkor is csak megy a hiszti.

2019. ápr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szoktunk mind a ketten. Havonta párszor előfordul és hasonlóan mint az elsőnél. Ha tudom hogy találkozom valakivel legyen az nő vagy férfi jellemzően mondom ahogy a párom is már csak azért is hogy tudjunk kalkulálni ki mikor ér haza meg hasonlók de soha nem zavart a páromat is csak a legelején. Nem teszünk különbséget barát és barát között nem alapján.
2019. ápr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Pontosan ugyanúgy, mint amikor a férfi barátaival találkozik. Én nem teszek különbséget barátok között a nemük alapján és ő sem, mert nem a nemiszervet látjuk másokban, hanem magát az embert. Szól, hogy programja akadt, általában elhív, hogy van-e kedvem menni, vagy épp nem hív el mert tudja, hogy nem érdekel az ilyesmi program vagy épp nem érek rá, aztán elmegy és jól érzi magát, majd hazajön és elmeséli. Havonta 2-3 alkalommal szokott összefutni a barátaival, meg minden héten egyszer munka után beülnek 3-4 órára a kollégáival (nőkkel és férfiakkal egyaránt) meginni valamit és beszélgetni.

Nem zavar, miért zavarna? Nekem is vannak féfi barátaim, nem vagyok féltékeny ember, abszolút megbízom benne. Ha nem bíznék benne, nem lennénk együtt. Kifejezetten örülök annak, hogy nélkülem is képes jól érezni magát.

2019. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

S mi van akkor ha elöszőr nem mondta el neked,mert hogy kiakadtál volna.

Másodszor pedig utolag tudtad meg,s ugy kellett kiszedni belőle?


Fél éve vagyok a párommal,de nem tudtam eddig arról hogy vannak neki nő barátai.

2019. ápr. 10. 17:02
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Miért zavarna? És miért kéne bejelentenie? ha pl. munka után hazaviszi az egyik kolleganőjét v. összefut egy nőisemerősével az utcán, és megisznak egy kávét. Nincs ebben semmi, nyugodtan megteheti. Ahol megvan a bizalom, és egy erős kötelék 2 ember között, ott ilyen dolgok nem jelenthetnek problémát!
2019. ápr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szoktam szólni, elmesélem pár szóban azt is miről beszéltünk, de már ő is inkább az én fiú barátaimmal és az ő társaságukkal van jóban. A páromnak is fiúk a barátai, meg az ő barátnőik, plusz rokonok, de ők messze laknak. Engem zavarna ha találkozna így valakivel és nem mesélné el, őt meg pláne ha én nem mesélném el. De magamtól is szívesen elmondanám neki, mikor megkérdezi mi volt ma. Ha túl sok minden történt, akkor figyelek hogy ne hagyjam ki az ilyet se. N
2019. ápr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha valami féltékeny hisztérika lennék, akkor még meg is érteném, hogy nem mondta volna el, de még így se tartom elfogadhatónak azt, hogy direkt ferdít az ilyesmiről, ugyanis ez egyenes út a bizalomvesztéshez. Persze ha véletlenül összefut valakivel és tudomisén megisznak egy kávét, akkor nem szokott szólni, van, hogy el se meséli ha semmi érdekes nem volt, de az ilyesmit nem is kell. Én se mesélek el minden jelentéktelen történést a napomban, van, hogy összefutok valakivel, egy órával később meg már ki is megy a fejemből.
2019. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%

Nálunk nincs ilyen, baráti kör van, ami nagyrészt közös, általában együtt megyünk, de nem mindig.

Kettesben egyikünk sem randizgat másokkal.

2019. ápr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

Nem mindig szól, van amikor egyszerűen nincs értelme. Mondjuk munkából hazafelé jövet összefut egy ismerősével, beülnek egy kávéra, arról a fél óráról minek tudósítson? Van, hogy ezt is megemlíti mikor hazaér, de nem mindig. Ha tervezettebb a dolog akkor nyilván szól. De nem azért, hogy elengedem-e, vagy zavar-e, hanem mert ezt így illik. Nyilván ha megyek valahova akkor megkérdezem a párom, hogy tervezett-e valamit, vagy minimum szólok, hogy később érek haza stb.

Zavarni soha nem zavart. Ugyan olyan ez, mintha férfi ismerősével találkozna. Nekem is vannak tök jó férfi barátaim meg kollégáim, én is ugyan úgy eljárkálok velük néha.

Egyébként maximálisan megértem, hogyha igazi hisztérika vagy akkor nem szól róla. Én sem szólnék a páromnak, ha tudom, hogy úgy is kiakad tök feleslegesen. Ne legyen már abból botrány, hogy megiszok egy kávét vagy egy sört valakivel nemtől függetlenül. Aki ennyire nem bízik bennem azzal nem lennék együtt.

2019. ápr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!