Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok hogy mükődik ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hogy mükődik ha a párotok ellenkező nemű ismerősével találkozik?

Figyelt kérdés

Szokott nektek szólni? Nem zavar titeket?

Mennyit találkozik velük?


2019. ápr. 10. 16:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy zajlik, mint amikor én nőként összefutok pasi haverral. Rendszeresen van megbeszélt talàlkozàs, ilyenkor egyszerűen csak elmondom. Volt viszont olyan is, hogy tök véletlen futottunk össze a metróban. Akkor pàr percet beszéltünk csak aztàn ment mindenki a dolgàra. Ezt utólag meséltem el.

Normàlis kapcsolatban nincs ebből semmi hiszti.

2019. ápr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
38%
Én tudom magamról, hogy ez zavarna engem, így a kapcsolat elején elmondom mindig. Alapból nem jövök össze olyan pasival, akinek akár egy barátnője is van rajtam kívül. Nálunk nincs külön haverozás, egymással töltjük az időnket, vagy közösen megyünk társaságba. De még azonos nemű haverokkal sem jár el, ahogy én sem. Neki is, nekem is ez a jó, így senki sincs korlátozva semmiben.
2019. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szól, hogy nézd megyek találkozni xy-nal holnap délután. Én meg mondom hogy oké és végezzük tovább a dolgunkat. A lány egyébként leszbikus, de ha nem lenne az akkor sem bántana ha találkoznak, csak előtte mejek el velük én is legalább egyszer, hogy lássam ki is ő.

Ha én találkozom egy barátommal szintén ez a helyzet. Párom nagyon féltékeny tipusnak állította be magát mikor megismerkedtünk és minap rákérdeztem hova is tűnt a féltékenykedés? Azt mondta látszik rajtam az, hogy szikráját sem mutatom annak, hogy más iránt éreznék bármit is és ő általam teljes mértékben szeretve érzi magát. Biztonságban.

És szerintem más kapcsolatokban is ez lehet a titok.

2019. ápr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!