Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről? (A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? (A barátom nem akar velem szexelni ezentúl. )

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, én azóta fogamzásgátlót szedek. Most szeretném letenni, mert elég magas lett a koleszterinem (trombózis hajlamosító, csakúgy mint a tabi), és a libidóm is lecsökkent nagyon. A barátom először furán reagált, hogy de annyi nő szedi az ismerősei köréből, senkinek nem lett eddig semmi baja, meg hogy eddig 3 évig jó volt. Én erre kialadtam, mert mi az, hogy nem az én egészségem a legfontosabb?! Aztán mondta, hogy oké, én tudom, de nem fog velem gumival lefeküdni, mert ő nem fog minden hónapban azon izgulni, hogy megjön-e...
2019. ápr. 13. 00:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

Védekezésnek nem védekezés, de ha 20 éven àt muködött, akkor most húzassak gumit?!

Baromsàg!

2019. ápr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

“Nem fog teherbe esni ha ügyes a férfi.”


9 hónap múlva megtudja, hogy ügyes volt e a férfi.



Btw, az, hogy 20 évig működik nem jelent semmit. Egy ismerős pár 10 évig csinálta mindennemű védekezés nélkül, és Nen lett gyerekük. Mikor elmentek orvoshoz, hogy miért nem, akkor kiderült, hogy mindketten jó eséllyel tudnának gyereket vállalni, csak nem egymással, mert valami “inkompstibilitás” van.

2019. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha 20 éven át nem estél teherbe, akkor lehet van valami problémátok...
2019. ápr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kockáztattunk megszakítással, 100%, hogy nem ment be egy csepp se, és 7 éves a lányunk.

Annak tudatában csináltuk, hogy akár így is végződhet. De egy több éves, kiegyensúlyozott házasságban nem okozott gondot.

De felőlem mindenki azt csinál, amit akar.

2019. ápr. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

Nyilvàn meddők vagyunk :)

Pàromnak van egy fia, nekem egy lànyom.

Mellesleg teherbe tudok esni, volt abortuszom.Nem ô ejtett teherbe.

De ha valakinek kényelmes a gumi, hajrà.

2019. ápr. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

25: de közös gyereketek nincs. Vannak emberek akik csak egymással nem kompatibilisek.


Másrészt 20-25 évesen kicsit más a teherbe esés esélye mint 35+. Egyszerűen megoregedtél azóta.

2019. ápr. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!