Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről? (A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? (A barátom nem akar velem szexelni ezentúl. )

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, én azóta fogamzásgátlót szedek. Most szeretném letenni, mert elég magas lett a koleszterinem (trombózis hajlamosító, csakúgy mint a tabi), és a libidóm is lecsökkent nagyon. A barátom először furán reagált, hogy de annyi nő szedi az ismerősei köréből, senkinek nem lett eddig semmi baja, meg hogy eddig 3 évig jó volt. Én erre kialadtam, mert mi az, hogy nem az én egészségem a legfontosabb?! Aztán mondta, hogy oké, én tudom, de nem fog velem gumival lefeküdni, mert ő nem fog minden hónapban azon izgulni, hogy megjön-e...
2019. ápr. 13. 00:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
5%

Ettől függetlenül utálom a gumit, tartós kapcsolatban pedig ultra szrnak gondolom.

Tetess fel spirált Kérdező.

Vagy mondom, fejezd be szàjjal.

Én úgy szoktam.

2019. ápr. 13. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
93%

Tabletta mellett nem izgult? Pedig nem egy nőt ismerek, aki mellette lett terhes.


Egyszerűen egy önző dög, akit jobban érdekel a saját élvezete, mint a te egészséged.

Nálunk nem volt gond a gumi, évekig azt használtuk, házasságban. Aki nem akar gyereket, az védekezik rendesen. Tabletta kilőve, marad a gumi.

Mikor nem lett volna gond, akkor használtunk phatmatexet. Most meg már nem kell izgulni, mert három gyerek után elköttettem magam.

Összesen 4-5 évig gumiztunk, annyit igenis ki lehet bírni. Nem akkora ritkaság, hogy házasok is ezt választják.

2019. ápr. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
54%

Mit ne mondjak, jó tuskó a párod. Tabletta mellett is becsúszhat, de szerintem az az igazi baja, hogy akkor neki fel kell azt húznia és akkor abban alig érez valamit.

Lehet jobban jársz a férfi nélkül, de komolyan.

(Amúgy most ettől függetlenül ajánlom, hogy olvass a rézgyöngyről, hátha az neked opció, én is emiatt váltottam a tablettáról - de a párod viselkedésén gondolkodj el!)

2019. ápr. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
90%
Az a véleményem, hogy ez egy sötét bunkó, aki magasról tesz rá, hogy egészségügyi problémáid vannak/lesznek, neki az a lényeg, hogy bármikor rendelkezésre álljon egy lyuk, amit gumi nélkül be lehet tömni. Egy ilyen szituációban én nem azért keseregnék, hogy egy ilyen féreg nem akar lefeküdni velem, hanem gondolkodás nélkül kiraknám az életemből.
2019. ápr. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Az exem egy ritka betegség miatt semmilyen hormonális fogamzásgátlót nem szedhetett (se tabletta, se hormonális spirál)



4 éven át gumit használtunk, és nem emiatt mentünk szét. Nevetséges a párod.

2019. ápr. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Fura, hogy ő inkább azon izgulna, mikor kapsz trombózist, mint azon, hogy mikor lesz gyereketek...
2019. ápr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%

A Kérdező kérdezett valamit, bàrki vàlaszolhat.

Én azt írtam, megszakítàssal védekezzenek, szàjjal végezzen a végén.

Nem fog teherbe esni ha ügyes a férfi.

2019. ápr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is éveken keresztül védekeztem megszakítással, több partnerrel is, sosem lettem terhes, ennek ellenére mégsem biztatnék senkit erre. Akinek a pasija ennyire önző, én abban nem bíznék meg, hogy rendelkezik ennyi önkontrollal.


Kérdező, én azt mondom, az egészséged érdekében tedd le a tabit is ÉS a pasit is. Aki jobban hisz az ismerősei mendemondájának (mert azért lássuk be, nem is biztos, hogy a barátok minden apró részletet megosztanak vele erről) mint az orvosi véleménynek ami konkrét problémák kivizsgálása után került megfogalmazásra, az nem tart fontosnak annyira, hogy egy minimális áldozatot hozzon érted.


A gumi egyébként maximálisan biztonságos, és nem csak a terhességtől, de egy csomó betegségtől is megvéd, ami lehet, hogy nem probléma tartós kapcsolatban, de ha nehezményezi a gumival szexelés ötletét, nem tartom kizártnak hogy az ilyen ember félremenjen és menet közben szedjen össze valami gusztustalanságot.

2019. ápr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
74%

A pasid egy f...sz.

Ezzel együtt azt mondom, tetethetsz hormon spirált, ha nem szültél még, akkor jó a Jaydess. Nem kell megijedni, hogy hormonos, annyi hormont tartalmaz egy évre nézve, mintha évi 4 szem fogigátló tablettát szedtél volna be. Pasid nem érzi, Te sem érzed, három évig jó.

2019. ápr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Persze... Pont olyannal kockáztasson a kérdező "megszakítással", aki simán otthagyná, ha éppen gumit kéne húzni.

A megszakítás nem védekezés, ez már kiderült egy párszor.

2019. ápr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!