Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akit megalaznak a kapcsolataba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit megalaznak a kapcsolataban hogy birjak ki? Hogy eljem tul a mindennapokat ha nincs ki ut?

Figyelt kérdés
Lassan 4 eve elek igy de mar nem.tudom meddig birom.Kozos gyerekunk van.Elkoltozni mem tudok senkim nincs.Regenoda adta a penzt ma mar meg azt se neha ad egy kis penzt es abbol oldjam meg 2gyerekkel...Puszi oleles mar semmi nincs.Minden nap curva vagyok a gyerekeim elott szorongo panikbetegge tett sajnos.Egyedul a gyerekeim nevelem fozok mosok takaritok.O most kezdte a jogsit telefont vett elofizetesest raadasnak...
2019. ápr. 13. 06:52
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Csak az egyik gyermek kozos.A masik a nagylanyom nem az ove.Voltak jobb idok is ammor fogant a fiam.Ket veteles utan szerettem volna megtartani...De mara mar csak ez az "éne" maradt meg az "elettarsamnak"
2019. ápr. 13. 09:01
 12/24 anonim ***** válasza:
76%

Ezért nem kellett volna gyerekeket is bevállalni a semmire kérdező.A mástól való totális függés idevezet.Remélem megtanultad a leckét egy életre.Bár nagyon kevés ember tud a saját kárán is tanulni.Én úgy érzem te is ebbe a csoportba tartozol.A jellemed gyenge.Ha nem lenne az, akkor már régen kiléptél volna ebből.Sőt bele sem mész úgy egy kapcsolatba, hogy nincs B terved arra az esetre, ha rosszra fordul egy kapcsolat.Sőt, még gyereket sem szülsz puszta se.ggre senkitől.Tudod, a "majd lesz valahogy", a mai világban már végképp nem járható út.Egyszóval, elb.asztad az életed, a gyerekeidéről már nem is szólva.

Tanács?Azt csak olyannak lehet adni, aki hajlandó is tenni azért, hogy ne így éljen, és nemcsak kib.asz ide egy siránkozást, és a válaszok után is csak a kifogásokat keresi.Te pont ezt teszed.Sértődj meg nyugodtan( a hozzád hasonlóakkal együtt, mert belőletek aztán van nem kevés), attól viszont ugyanilyen sza.r helyzetben fogsz maradni.

2019. ápr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem fogok megsertodni mert egyet ertek par szavaddal.En is tudom hogy hatalmas hibakat kovettem el.
2019. ápr. 13. 09:19
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

A kicsit már règ be kellett volna iratnid várólistára, ès akkor már mehetne bölcsibe. Nem megvárni, míg már "rádszakad" a tető, aztán akkor siránkozni, hogy nem tudsz lèpni.

Szerintem is keress fel családsegítőt, mint "rászoruló", hátha sikerül beszorítani. Ès tessèk kicsit előre gondolkodni, egyengesd az utad, hogyha nem is most egyből, de le tudj lèpni. Ne az legyen már, hogy ülsz a kakiban, mert nincs lehetősèged másra. De van, csak meg kell teremteni a feltèteleket.

2019. ápr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
34%

Van kiút, csak a jelen esetet mégis kényelmesebbnek érzed.


(Amúgy milyen "meglepő", hogy ennél a kérdésnél senki sem lúzerezik vagy jön a kifogás mantrázásával. Bezzeg, ha férfi írta volna ki...)

2019. ápr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
59%

#15


Minek írjuk ki, hogy lúzer? Enélkül is látható. Az előre gondolkodás neki sem erőssége. De ma már annyi ilyen nő kérdezett itt, hogy az embernek az életkedve is elmegy látva ezt a sok gyenge jellemű, lábtörlő típusú nőt, aki a csodára várva poshad a sza.rban.És ami a legszebb, nem hajlandóak tanulni a kárukból, de lépni se. De a sírás az megy ezerrel.

2019. ápr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
6%
De egy gusztustalan féreg vagy te b+ utolsó hsz!
2019. ápr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Akar luzernek is hivhatsz...Miutan ket vetelesem volt es megfogant a fiam eszembe se jutott elvetetni.Lehet hogy rossz dontes volt de nem bantam meg.Meg igy sem hogy talan hamarosan egyedul maradunk.Talan labtorlo is vagyok igaz hisz mindent megtettem amit egy no megtehet azert akit szeret...Az hogy egy ferfi ismetlem ferfi keptelen megbecsulni az ilyesfajta not az mar nem az en hibam..Nem minden a penz pedig o pl azt hiszi..Amikor mar testiseg sincs sem csaladi kirandulas vagy hogy egy szep szava legyen hozzam kicsit kiborul az ember...igen talan ket jo szoert irtam ki a kerdest...vagy egy kis erőt kapjak eswtleg mas anyukaktol akiknek sikerult egyedul felallni...Mert a ferfiaknak konnyu kozlik hogy menjunk szet fogja a motyojat elmegy..es eli a kis eletet mintha sosem lett volna csaladja....Mikozben a draga kincs a csalad ott volt a szeme elott na de legalabb van uj telefonja es jogositvanya...
2019. ápr. 13. 13:20
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

Én megértelek kérdező! Vártad és reméltél egy jobb életet, gondolom azzal, aki gyereked apja. A vetéléseket is elhiszem, hogy nem akartad elvetetni.

De tovabb ne várj, sehova se vezet.

Elmondjam velem mi volt? Bár nem akkora katarzis, amin átmentem, de okkulhatsz!

5 év után született gyermekünk, minden oké volt. Gyerek után egyre elviselhetetlenebb lett, egyszer visszautasitittam az ágyba, másnap el akart költözni, mondván nincs ránk szuksege. Megszólalt a vészcsengőm. Egy ilyen miatt képes lenne elhagyni a családját? Napokig nem jött haza, aztán visszakönyörögtem.

Kicsit csitultak a kedélyek, de már pénze se volt, az áramot kikötötték, a telefonokat letiltotta a szolgáltató és a tv/netet is. 250 körül keresett, nekem egy fillért nem adott, azt mondta osszam be a 66 e gyest és családit.

Közben folyton a szexxel zaklatott, igaz vagy fel se állt neki, vagy fél perc alatt elsült. Egyszer segíteni akart mosogatni, 6 év alatt még fekvő nagybetegen se csinálta meg helyettem. Persze csak szexre játszott és azt gondolta majd egy ilyennel levesz a lábamról. Haha

A gyerekkel kitüntetés volt, ha játszott, de közben mindig érzékeltette , hogy nekem a feladatom a gyerek, neki mindig volt valami kib.szott fontos dolga.

Végre lelépett kb 800x lett elküldve a francba. Allitasa szerint a gyerek miatt maradni akart!

Aha! Azóta kethetenkent egy napot jön érte és mindig késik, hamarabb hozza. Qrvára érdekli az a gyerek. . De még így is jobban jövök ki anyagilag, ez ki lett számolva már akkor, mikor elzavartam a háztól! De akkor is kitessékeltem volna, ha hasznot hoz, mert inkább a nyomorúság, mint egy ilyen férfi!

Azóta megszallt a nyugalom, új pasim van, munkám, gyerekhez több türelmem. Ha ideges vagyok akkor csakis az ex miatt, de már megfogadtam, hogy nem is beszélek vele semmiről!

2019. ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Oszinte leszek ilyen valaszra vartam mint a kedves utolso.Hogy hogy lehet fel allni egy ilyen dologbol egyedul gyerekekkel.Persze akik elotte irtak is okultam tanultam is es persze van akinek igazat is adok.
2019. ápr. 13. 14:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!