Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő. Párommal két éve vagyunk együtt, még nem lakunk együtt, jövőbeli terv az eljegyzés, esküvő, együttélés, családalapítás. Én vagyok, aki ezt felhozza, tervezi, talán erőlteti?! Ő mindig azt mondja minden lesz, csak legyek nyugodt.

Most meg azzal állt elő, hogy álma a transz szibériai vasúton itas, ezért ő egy hétre elmenne egy haverjával, mert ha családunk lesz úgyse megy. Meg ő férfi, iéyen kalandvágyó, közösrn velem akarta ezt megbeszélni, de igazából eldöntötte.


Na most én erre mérges lettem, hozzávágtam, hogy minden mindig fontosabb, mint a velem töltött idő. (Rengeteget dolgozik, alig ér rá, lesz egy hete és azt se velem tölti)

Arról ne is beszéljünk, hogy féltem őt, veszélyesnek tűnik nekem.


Kinek van igaza? Mit csinálnál a helyemben? Nők, férfiak válaszát is elolvasnám.


2019. ápr. 13. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hiteget. Legalábbis ennyiből annak tűnik.
2019. ápr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vele mennék. Kalandvágyó vagyok, és végre egy hetet együtt lehetnénk úgy, hogy az ő álma is megvalósul. Imádnám. :)
2019. ápr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De akkor mit tegyek? Ultimátum eljegyzésre....megígért, hogy ebben az évben lesz. Leírva eröszakosnak tűnhetek, de a korink miatt nem hiszem, hogy sok időt kellene rogassak. Én 28 éves vagyok, a férfi párom: 38
2019. ápr. 13. 12:23
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondta, hogy mehetek vele, de nem élvezném, mert engem úgysem érdekelnek a hegyek, azok a tájak, mellette nagyon kényelmes is vagyok. Gondoltam rá, hogy megerőltetem magam és elmegyek, de ez meg olyan ellenőrzés szagú, hogy csak azért megyek, hogy ne a haverral menjen.
2019. ápr. 13. 12:25
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Bocsi hogy ezt írom de nem is értem hogy ti ketten mit kerestek egymás mellett. Neki olyan kéne, aki nem nyomasztja, kalandvagyo stb.

Neked olyan kéne aki kényelmes, otthonulos hazassagparti.


Elvesztegethettek meg éveket egymás mellett de itt valakinek fel kell adnia önmagát ahhoz hogy működjön...

2019. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sem illetek össze, csak az időt raboljátok egymástól.
2019. ápr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy pasi 38 évesen még halogat, akkor esze ágában sincs elkötelezni magát.


Ez nem igaza van kérdés, hanem nem illetek össze, nem közös a jövőképetek. A férjem 39 éves, 9 éve élünk együtt, de ez nem zárja ki a kalandokat. Most is nélkülem utazott el, és nyáron én is elutazok nélküle, pedig gyerek is van.

2019. ápr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs közös érdeklődésetek.Te gondolom egy kert medencében pezsgő minden ellen él ő meg szeret a természetben kalandozgatni turazgatni. Ti nem illetek össze. Sztem a gyürüt is csak azért venné neked mert te szeretnéd ő még ellen e melletted így. Néha taliztok ennyi.
2019. ápr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!