Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselnéd ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselnéd ha a párod beszélget az exével?

Figyelt kérdés

Kb 3-4éve a páromnak volt egy barátnője,aki megcsalta.A párom megbocsájtotta neki,de már nem müködőtt igy szétmentek.


Mikor mi megismertük egymást már akkor is beszélgettek.Volt egy idő amikor nem dumáltak.Most megint elkezdtek beszélgetni. A lánynak elméletileg van párja.


A párom normális velem,elkényeztet.Mindent megtesz nekem / nekünk.


2019. ápr. 15. 11:26
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
14%
Mi a probléma tulajdonképpen?
2019. ápr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
51%

Kérdés az, hogy miről és milyen rendszerességgel.

Az, hogy ha heti egy levelet váltanak szimpla hétköznapi dolgokról és mindenki éli a saját életét, akkor azzal szerintem nincs gond.

2019. ápr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
79%

Amikor az enyém beszélgetni akart “ apróságokról” vele , mondtam hogy jö, akkor most döntsön. Vagy mehet, vagy maradhat, de akkor nincs beszélgetés .

Ennyi. Amelxik pasi megy, azt engedni kell.

2019. ápr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
56%
Az a kapcsolat ahol valamelyik fél még tartja a kapcsolatot az exével, az kuka. Előbb vagy utóbb ez konfliktust fog szülni kettőtök között (ahogy a kérdésen látszik inkább előbb), és a kapcsolat rovására fog menni. Az meg csak önáltatás ha valaki azt mondja "csak barátok". Akivel előtte jártál azzal igazi barátság szakítás után sose lesz.
2019. ápr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom milyen rendszeresen beszélnek.

Általános dolgokról,pl a csaj kuldott a macskájárol kepet,illetve a virágokról adott tanácsot a páromnak.

2019. ápr. 15. 11:33
 6/35 A kérdező kommentje:
Hozzátartozik,hogy én is tartom a legelső párommal a kapcsolatot. Persze én tudom magamról,hogy nem akarok tőle semmit már.
2019. ápr. 15. 11:34
 7/35 anonim ***** válasza:
0%
Én is szoktam beszélgetni az exeimmel. Bár amelyik megcsalt, azzal nem 😅
2019. ápr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
94%
Aztán nehogy más szőrösről is küldjön majd neki képet......:DD
2019. ápr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem pont, hogy kevésbé kell aggódni az ex miatt, mint a random emberek miatt, ha már mindenképp aggódni akarunk. Az ex már "ki van próbálva", és 1000% hogy nem működik a dolog.

De inkább az a kapcsolat kuka szerintem, ahol nincs bizalom.

2019. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
31%

Basszus, mi ez itt, óvoda???

Az exemmel van egy közös gyerekünk, igen, beszélünk.Mert a kislànyom közös.

Én pàrom is szokott beszélni az exnőjével, és akkor mi van?

Semmi sincs.


Példàul tegnap dolgoztam, pàrom dettó, csak az apja tudott vigyázni a gyerekre, ergo beszéltünk.

Sőt, ő vitte el cipőt venni.

Ebben mi olyan tragikus van?

2019. ápr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!